ispardavimas -43%
Kaip kukiai su gruzdžiais kovojo

Kaip kukiai su gruzdžiais kovojo

Nauja kaina:
5,59€
Sena kaina:
9,80€
Sutaupote:
4,21€

Apie

Kartą prie upelio apsigyveno maži kailiniuoti padarėliai kukiai. Pasistatė tiltelį, bet paskui taip susipyko, kad ėmė visokias baisybes vieni apie kitus pliaukšti. Taip ir būtų pykęsi iki šiol, jei kukis Noris nebūtų įkritęs į upelį ir jo nebūtų suči...
Leidykla: Alma littera
Autorius Darius Rekis

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 978609013146

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kaip kukiai su gruzdžiais kovojo “ aprašymas

Kaip kukiai su gruzdžiais kovojo

Kartą prie upelio apsigyveno maži kailiniuoti padarėliai kukiai. Pasistatė tiltelį, bet paskui taip susipyko, kad ėmė visokias baisybes vieni apie kitus pliaukšti. Taip ir būtų pykęsi iki šiol, jei kukis Noris nebūtų įkritęs į upelį ir jo nebūtų sučiupęs jo priešas Joris. Nuo to viskas ir prasidėjo. Paaiškėjo, jog aplinkui dedasi tiek įdomybių, kad kukių kivirčas – vieni juokai, palyginti su Baisuklio stūgavimu naktį, laumės kerais, o ypač su gruzdžais, gyvenančiais karklynės pelkėje. Ir dar – kad didelėje bėdoje gali pagelbėti net patys mažiausi padarėliai, tokie kaip bičių piemenaitė prunkštė Pilė. Arba murkiantis sliekas Pakasyktukas. Tai smagi nuotaikinga istorija apie draugystę, ryžtą, drąsą ir kelionę į nuotykį. Darius Rekis (g. 1982) – poetas, rašytojas, mokslininkas ir visuomenininkas. Arba tiesiog dviejų vaikučių tėtis, kuris dar nepamiršo, ką reiškia būti vaiku ir svajoti.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai