Kalnas tarp mūsų

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2015
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 351
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415024117

Knygos „Kalnas tarp mūsų “ aprašymas

 Šis romanas – tai neįtikėtinai įtempta, tačiau prasminga meilės bei išlikimo istorija, kuri tapo žinomiausiu autoriaus Charles Martin kūriniu. 

„Kalnas tarp mūsų“ siužetinė linija prasideda oro uoste, kuriame du nepažįstamieji Ešlė ir Benas susitinka visiškai atsitiktinomis aplinkybėmis. Ešlė skuba į savo vestuves, tuo tarpu Benas – gydyti pacientų. Tačiau jų planus pakoreguoja audra, dėl kurios yra atšaukiami visi skrydžiai. Visgi Benas pagautas geros nuotaikos ir maksimalizmo suranda pilotą, kuris sutinka vyrą nuskraidinti privačiu lėktuvu į norimą tašką. Atsitiktinai pakviesta Ešlė prisijungia prie jų įgulos. 

Deja, skrydis baigiasi nelaime: lėktuvas patiria avariją ir du sužeisti keleiviai lieka vienui vieni kalnuose: be ryšio, maisto, medicininių priemonių. Tačiau tarp jų įsiliepsnoja meilė, bet ar ji padės išgyventi beviltiškoje situacijoje?

Įtemptas šios knygos siužetas, nerimas dėl veikėjų bei prasminga jų meilės istorija nepaliks abejingų. Tiesa, ypatinga istorija bei išskirtiniai veikėjų paveikslai 2017 m. buvo atspindėti ir to paties pavadinimo filme, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Kate Winslet ir Idris Elba. 

 

 

 

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti