Kelionė mistiniu Jėzaus keliu

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Lectio divina
Autorius Kim Michaels
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 154
  • Leidykla Lectio divina
  • ISBN 9786099613505

Knygos „Kelionė mistiniu Jėzaus keliu“ aprašymas

Šioje knygoje esantys mokymai padėjo šimtams tūkstančių žmonių giliau suvokti Jėzaus mokymus apie mistinį kelią, kurio jis mokė prieš 2000 metų ir kurio jis vis dar tebemoko šiandien - tiems, kurie sugeba užmegzti vidinį ryšį su juo.

Šiandien daugeliui žmonių sunkiai sekasi atrasti nedidelius, lengvus ir praktiškus žingsnius į sąmonės būseną, kuri yra aukščiau žmogiškų konfliktų ir spąstų.  Šioje knygoje pakylėtasis Jėzus pasakoja, kaip pradėti eiti mistiniu keliu, kuriuo eidami galiausiai susigrąžinsite savo prigimtinį gebėjimą: tiesiogiai patirti Dievą viduje. Ši knyga padės jums atrasti asmeninį kelią ir žingsnis po žingsnio artėti prie proto ramybės ir vidinio, mistinio Dievo patyrimo. Šioje ikvepiančioje, gilioje ir pamokančioje knygoje pateikiami klausimai ir atsakymai yra lengvai skaitomi ir padės jums keliauti mistiniu Jezaus keliu. Sužinosite kaip: Naudotis kosminiu veidrodžiu savo augimui paspartinti. Palikti isisenėjusias reakcijas. Išsilaisvinti nuo sunkių reakcijų ir kaltės jausmo. Kontroliuoti savo protą, paliekant skausmingą praeitį. Atverti savo širdį Meilės tėkmei iš vidaus. Išsigydyti žaizdas savo psichikoje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti