Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias

7,00€
*Išpardavimo kaina
13,90€
Leidykla: Sofoklis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786094443602

Knygos „Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias“ aprašymas

Nepakanka žinių ekonomikos srityje? Tik blankiai nujaučiate, kas yra perkamoji galia? Neįsivaizduojate, kaip paklausa veikia pasiūlą ir priešingai? O gal trokštate sužinoti, kaip veikia konkurencingas verslas?

Ši knyga – jums!

„Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias“ netgi žaliausią ekonomikos srityje pavers ekspertu. Leidinyje nerasite nuobodžių mokslinių nuorodų ar grafikų. Čia suprantama jūsų laiko kaina: jeigu turite daugiau laisvo laiko, galite skaityti nuo pradžios iki pabaigos ir įgyti gausybę žinių. Jeigu esate užsiėmęs, skaitykite tik intarpus, kuriuose pateikiamos kiekvieną temą iliustruojančios istorijos. Na, o jeigu svajojate skaityti, tačiau laiko vis stinga – sprendimas irgi yra! Skaitykite tik paryškintus sakinius. Tam prireiks nei daug, nei mažai – vos 5 minučių.

Nuo istorijos apie pinigų plovimo pavadinimo kilmę ir vaikų ginčo dėl saldainių dalybų iki investavimo, korupcijos ir konkurencijos – pasitelkdamas įvairius pasakojimus ir pavyzdžius, nuspalvinančius retkarčiais atbaidančią teoriją, dr. Mantas Martišius energingai ir suprantamai paaiškina pagrindinius ekonomikos dalykus. Juk ekonomika – įvairių dalykų visuma ir vienos aplinkybės daro įtaką kitoms, tad, siekiant geriau ją išmanyti, tenka žvelgti plačiau.

Dr. Mantas Martišius (g. 1977) – sociologas, žurnalistas, filosofijos mokslų daktaras, iki 2018 m. dėstė Vilniaus universitete. Nuo 2013 m. buvo Lietuvos radijo ir televizijos komisijos narys, nuo 2018 m. ėjo šios komisijos pirmininko pareigas. Mokslinė dr. M. Martišiaus veikla apima informacinio karo, propagandos teorijos, komunikacijos, reklamos ir žiniasklaidos temas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti