Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena elakcija
Kintsugi: japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus

Kintsugi: japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus

15,02€
Knygyne:
22,10€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Autorius Tomas Navarro
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786094844386

Knygos „Kintsugi: japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus“ aprašymas

Kai netenkame mylimo žmogaus, darbo ar sveikatos, atrodo, kad gyvenimas sudūžta į šipulius lyg ant žemės numesta porceliano vaza. Japonijos Kintsugi meistrai būtent tokiais momentais pradeda kurti grožį: sudaužytą „gyvenimo“ vazą jie subtiliai klijuoja aukso klijais, palikdami aiškiai matomas klijavimo žymes kaip trapumo, stiprybės ir grožio simbolį. 

Psichologas Tomás Navarro mano, kad savo gyvenimą turėtume vertinti panašiai: kiekvienas susiduriame su kančia ir praradimais, tačiau svarbiausia tai, kaip priimame skausmą ir išsigydome emocines žaizdas. Neturėtume slėpti „klijavimo“ randų – tai mūsų tvirtybės įrodymas.

Naudodamiesi Kintsugi metodu, išmoksite atkurti gyvenimą po traumų ir krizių, ugdyti atsparumą negandoms ir išsigydyti emocines žaizdas. Kintsugi padeda suprasti, kokį vaidmenį mūsų gyvenime vaidina nelaimės, kaip turėtume į jas reaguoti ir kokius žingsnius reikėtų žengti, kad susidūrę su gyvenimo iššūkiais juos įveiktume.

Skausmingos patirtys gali kiekvieną paversti ryžtingesniu ir laimingesniu žmogumi – viskas priklauso nuo požiūrio.

Pažinkite save vadovaudamiesi slaptu japonų laimės metodu - Kintsugi. Pritaikykite šį senovinį mokymą gyvenime ir sukurkite jį iš naujo. Sužinokite, kaip suklijuoti gyvenimą, kai atrodo, kad jis sudužęs, kaip nušlifuoti įtrūkimus, užglaistyti emocines žaizdas ir susitaikyti su netobulumais.

Tomás Navarro – ispanų psichologas, psichologinių konsultacijų ir emocinės gerovės centro įkūrėjas, lektorius ir rašytojas, 6 knygų, išverstų į 25 kalbas, autorius. Šiuo metu jis skiria savo laiką rašymui, mokymams, konsultavimui, konferencijoms bei ugdomajam vadovavimui.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti