Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Kokios avys skraido

Kokios avys skraido

Internetu:
7,59€
Knygyne:
9,15€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Eglės leidykla
Autorius Valdas Aušra
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 40
  • Leidykla Eglės leidykla
  • ISBN 9786094321238

Knygos „Kokios avys skraido“ aprašymas

Linksmos draugų gyvenimo istorijos – taip autorius pristato eilėraščius vaikams. Debesėlis, gervių daina, pavasaris, gandrai, varlės, musės, karvės ir arkliai, žvirblis, katinėlis, pelės, šuo, na, ir, žinoma, avys – visa tai lengvais, vaizdingais žodžiais apdainavo Dėdė Kunigas. Taip autorių vadina Čikagoje veikiančio lietuviško vaikų darželio SPINDULĖLIS auklėtiniai.

Klaipėdoje gimęs, Vilniuje ir JAV studijavęs, ten filosofijos daktaro laipsnį įgijęs Valdas Aušra 1994 metais buvo įšventintas evangelikų liuteronų kunigu, nuo 2001 metų klebonauja Ziono lietuvių liuteronų parapijoje Čikagos priemiestyje.

KOKIOS AVYS SKRAIDO – antroji kun. dr. Valdo Aušros poezijos knyga. Pirmoji KELIONĖ, ARBA ŽODŽIAI IR VAIZDAI buvo skirta suaugusiems, išleista 2017 m.

Dailininkė Rūta Ona Čigriejūtė – keturių vaikų motina – visiems Lietuvos vaikams piešė kaip saviems: nuoširdžiai, švelniai, mįslingai.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti