Koranas: pažintis su Islamo Šventuoju raštu

Koranas: pažintis su Islamo Šventuoju raštu

Internetu:
6,04€
Knygyne:
7,10€

Apie

Praktinės aukštųjų studijų mokyklos (École pratique des hautes études) mokslinis vadovas Fran?ois Déroche supažindina skaitytojus su pamatine islamo religijos Šventąja knyga - Koranu. Koranas yra ne...
Leidykla: Žara
Autorius F. Deroche

Informacija

  • Metai 2008
  • Puslapiai 104
  • Leidykla Žara
  • ISBN 978998634187

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Koranas: pažintis su Islamo Šventuoju raštu “ aprašymas

Koranas: pažintis su Islamo Šventuoju raštu

Praktinės aukštųjų studijų mokyklos (École pratique des hautes études) mokslinis vadovas Fran?ois Déroche supažindina skaitytojus su pamatine islamo religijos Šventąja knyga - Koranu. Koranas yra ne tik istorinis dokumentas - tai knyga, įveikusi laiką.

Istorikui leistina žvelgti į ją kaip visumą pamokymų, įleidusių šaknis VII amžiaus pirmojoje pusėje, skirtų žmonėms, kurių kalba ir kultūra priskiriama tuometinės Šiaurės Vakarų Arabijos kalbai ir kultūrai. Knyga skiriama moksleiviams, studentams bei visiems skaitytojams, kuriuos domina pasaulio religijos, jų istorija, panašumai ir skirtumai. Tai pirmoji najai pradėtos leisti mokslo populiarinimo serijos "Verta žinoti" knyga.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai