Laiškai. 2 knyga

20,83€
24,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Žara
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 200
  • ISBN 9789986343936

Knygos „Laiškai. 2 knyga“ aprašymas

Antroje Oskaro Milašiaus (Oscar Milosz, 1877–1939) laiškų draugams, bičiuliams ir pažįstamiems knygoje susitiksime su gera dešimtimi rašytojo korespondentų, tarp kurių – ir jo vienmetis, bendramokslis ir bendraklasis Rolland’as Borisas, ir leidėjai Jacques’as Copeau ir Jacques’as Rivière’as, ir Fontenblo viešbučio savininkas ponas Lézier, ir parko alėjoje netyčia sutikta baronienė de Tinan, netrukus tapusi gera bičiule...

Oskaras Milašius į savo adresatus ir drauge skaitytojus prabyla autentiškomis intonacijomis, savitu stiliumi, kasdieniška kalba ir pakylėta retorika, humoru ir ironija. Jis geba būti bičiuliškas ir dalykiškas, atidus draugų kūrybos vertintojas, atlaidus žmonių silpnybėms ir rūstus pranašas. Šie laiškai – tai ir istorinis dokumentas, suteikiantis vertingų žinių apie XX a. pirmos pusės kultūros ir literatūros lauką, kuriame gyveno, veikė ir prancūzų kalba kūrė Lietuvai reikšminga asmenybė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti