Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Liaudies medicinos žinovė Ilzė

Liaudies medicinos žinovė Ilzė

Internetu:
10,12€
Knygyne:
11,90€

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9789934583308

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Liaudies medicinos žinovė Ilzė“ aprašymas

Liaudies medicinos žinovė Ilzė

Ilzė yra ne tik liaudies medicinos žinovė su 50-ties metų praktika, bet ir autorė unikalios sveikatinimo sistemos pagal kurią galima atstatyti bet kurį pažeistą organą, sąnarius ir stuburą.

Apie savo įvairiapusišką patirtį Ilzė parašė 85 knygas, iš kurių 60 išversta į lietuvių kalbą , 3 – rusų , 4 – estų, 1 – anglų, 1 – vokiečių kalbas. Ukrainiečiai apie Ilzę rašė dviejose knygose, kurios vadinasi „Ukrainos įžymiausi gyduoliai“ ir susuko 2 dokumentinius telefilmus.

Ilzė yra paruošusi ir vadovavo 3 autorinėms mokykloms, kaip natūropatė ir valeologė: „natūralioji medicina ir sveikatingumo mokykla“, kurios veikia 30 metų, ir „Baltų namų ruošos mokykla“, ir Žiniuonių mokykla, veikianti 40 metų.

Taip pat Ilzė praktikuoja kaip liaudies medicinos žinovė, stengdamasi įrodyti, kad Latvijos gamtoje yra visko, kad atstatytų pažeistus sąnarius, stuburą ir net kurį organą, bet svarbiausia – kad galima būtų išlaikyti normos ribose pagal Ilzės sitsemą.

Svarbiausias gyvenimo pasiekimas – užauginti 3 vaikai be susirgimų ir to galima išmokyti kiekvieną šeimą, kuri to nori.

Ilzė yra ir autorė garsiojo maisto sodrintojo „Salveo“, kuris organizmą aprūpina labai reikalingu chlorofilu, geležimi bei variu ir kitais mikroelementais endokrininei sistemai, kurios disfunkcija mus prieš laiką pasendina. Kultūriniuose augaluose tų medžiagų nėra, todėl „Salveo“ yra vienintelis išsigelbėjimas sveikatos išsaugojimui ir sveikatinimo procesui.

Ši knyga apie Ilzės Gyvenimą, atspindi ištisą laikotarpį.

Ilzė ir toliau rašo knygas apie savo patirtį, nes dar daug ką turi pasakyti žmonėms.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai