Lopšinė

19,34€
22,75€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Lectio divina
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 368
  • ISBN 9786094846298

Knygos „Lopšinė“ aprašymas

Cilla ir Rolfas Börjlindai sugrįžta su naujausiu detektyviniu šedevru „LOPŠINĖ“. Šis švedų autorių duetas rašo tobulai – įtraukiančiai, kinematografiškai, jų paliečiamos temos – aktualios, tačiau „LOPŠINĖ“ lenkia visus ankstesnius jų romanus. Ketvirtoji serijos knyga apie policininkų duetą Tomą Stiltoną ir Oliviją Rioning nepaliks abejingų – šį kartą kriminalinė istorija suksis apie nelydimus, likimo valiai paliktus pabėgėlių vaikus... Žiaurumas, baimė, netikėtumai ir dusinanti įtampa – tik drąsiausiems. „LOPŠINĖ“– itin aukštos kokybės detektyvinis šedevras.


2015 m. ruduo. Švedija, kaip ir daugelis kitų Europos šalių, susiduria su pabėgėlių krize. Stokholmo centrinėje stotyje situacija chaotiška. Daugybė savanorių stengiasi padėti pabėgėliams. Tarp jų ir Olivija Rioning – kai nėra užsiėmusi bylos tyrimu Metės Olseter grupėje, ji dalina maistą pabėgėliams.


Vieną naktį benamė narkomanė Miurielė Stokholmo miesto viduryje užklumpa verkiančią paauglę Folami. Kartu su pabėgėlių srautu ji viena atvyko iš Nigerijos. Murielė nusprendžia padėti Folami – kartu jos suranda prieglobstį mažame vasarnamyje Lismaro miškuose. Bet ar tikrai miškas saugesnis nei Stokholmo gatvės? Po bjauraus užpuolimo jos nedrįsta pasilikti vasarnamyje ir kreipiasi pagalbos į buvusį policininką Tomą Stiltoną.


Tuo pat metu Smolande randamas nužudytas berniukas perpjauta gerkle. Komisarės Metės Olseter grupė imasi tirti bylą. Pėdsakai veda į Rumuniją. Komisarė išsiunčia Tomą Stiltoną ir Oliviją Rioning į Bukareštą, kad šie pamėgintų nustatyti berniuko tapatybę, tačiau toks sprendimas pavojingesnis nei bet kuris iš jų galėtų įsivaizduoti. Pradėję rinkti gijas, jie susiduria su šokiruojančiu, žiauriu ir pavojingu planu, tad netrukus jiems patiems ima grėsti mirtinas pavojus...


Cilla ir Rolfas Börjlindai – žinomiausi Švedijos kino ir televizijos scenaristai. „LOPŠINĖ“ – ketvirtoji jų serijos apie jauną policininkę Oliviją Rioning ir buvusį detektyvą Tomą Stiltoną knyga. Kinematografiškas ir įtemptas šio detektyvo siužetas patvirtina ilgametę autorių patirtį kuriant milžiniško populiarumo sulaukusių detektyvinių serialų scenarijus. Pradedant sudėtingais žmonių tarpusavio santykiais, metodiškai keliama intriga, įvairių socialinių sluoksnių bei aktualijų išmanymu, baigiant neapleidžiančia nuojauta, kad netrukus sužinosi ką nors netikėta, šis detektyvas turi viską, ko reikia, kad prikaustytų dėmesį ilgoms valandoms.


„Visi ankstesni Börjlindų romanai buvo labai aukštos kokybės. Ir vis dėlto šis dar geresnis." – Västerbottens Folkblad


„Žiaurus skaitymas, bet, laimei, taip pat su šviesos protrūkiais." – FamiljeJournalen / DK


„Kai baimė veda į smurtą". – Allt for damerne / DK


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti