Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -14%
Mano spalvoti žirgai

Mano spalvoti žirgai

Internetu:
4,49€
Knygyne:
5,25€

Apie

Edukacinio pobūdžio spalvinimo knyga, skirta 6-8 metų vaikams ir spalvinti mėgstantiems suaugusiems. Knyga skirta priešistorinius laikus siekiančiai žmogaus ir žirgo draugystei, iš kurios sėmėsi ir toliau semiasi įkvėpimo ne tik lietuv...

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 34
  • ISBN 9786098263053

Knygos „Mano spalvoti žirgai“ aprašymas

Edukacinio pobūdžio spalvinimo knyga, skirta 6-8 metų vaikams ir spalvinti mėgstantiems suaugusiems. 

Knyga skirta priešistorinius laikus siekiančiai žmogaus ir žirgo draugystei, iš kurios sėmėsi ir toliau semiasi įkvėpimo ne tik lietuvių liaudies, bet ir šiuolaikinio meno kūrėjai. Skaitydami ir spalvindami šią knygą jūs po kruopelę toliau kaupsite žinias apie savitą, įdomų, dabartiniam miesto vaikui nežinomą žirgų pasaulį. 

Sužinosite, kokia žirgo spalva labiausiai pritiko kriviams ir kada švenčiama Arklių diena, išsiaiškinsite, kam reikalingos pasagos, kaip atrodo karo žirgų šarvai ir kas yra naktigonė? Įvertinsite paprastos liaudies dainos žodžių ir simbolių grožį, pasisemsite sakmių išminties ir šmaikštumo. O puošniai ornamentuoti dailininkės Jūratės Leikaitės piešiniai su lietuviška simbolika toliau lavins jūsų vaizduotę ir kūrybiškumą, prašydami spalvų. Ši meno terapijos veikla moko susikaupti, atpalaiduoja fantaziją.

Ir nepamirškite – ne žinios svarbiausia, o jausmas, kad beprotiškai fantastiškame jūsų gyvenime yra vietos ir arkliui – ypatingam, jautriam, ištikimam draugui. Jis gyvena kažkur visai netoli, pievoje, už miesto.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai