Meilė devyniaragė

17,48€
18,40€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Lavisa Spell
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786099609386

Knygos „Meilė devyniaragė“ aprašymas

Tai kalėdinė magiška meilės istorija apie šiuolaikinę raganą Runą ir IT specialistą Benediktą. Runa turi parduotuvėlę, kurioje prekiauja amuletais, kristalais, žvakėmis, kortomis, knygomis apie magiją ir panašiais magiškais dalykais. Benediktas yra didelės kompanijos CEO, jo pasaulis – kompiuteriai, kompiuterinės programos, verslas ir sandoriai. Runa ir Benediktas gyvena atskiruose pasauliuose ir neturėjo susitikti. Tačiau likimas ir neatsargiai ištartas troškimas įvykius pakreipia netikėta linkme.

Benediktas visada pasiruošęs nuotykiams penktadienio vakarą. Tačiau tokio, koks jį įtraukė gruodžio 13-ąją įžengus į Runos parduotuvėlę, tikrai nesitikėjo. Jam svetimi burtai, magija ir pranašystės, tačiau netrukus bus priverstas pripažinti, jog Runa, juodaplaukė raganaitė, jį visiškai pakerėjo. Žodis po žodžio, ir atmosfera nesustabdomai kaista.

Tačiau Runa turi kur kas daugiau paslapčių, nei Benediktas galėtų įsivaizduoti net drąsiausiose fantazijose. Ar prieškalėdinės magijos užteks visiems iššūkiams ir sunkumams įveikti?

Ar jūs atpažintumėte stebuklą, jei jis pasibelstų į jūsų duris?


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti