Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Miestelio romansas

Miestelio romansas

Internetu:
12,82€
Knygyne:
15,45€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • Leidykla Tyto alba
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094664489

Knygos „Miestelio romansas“ aprašymas

Tai – autentiškų prisiminimų romanas, kuriame atskleidžiama, kaip 1920-1941 m. istoriniai įvykiai pakeitė Lietuvos miestelio gyventojų – lietuvių, rusų, lenkų, žydų – likimus. „Miestelio romansas“ yra tarsi tų ikikarinių dienų atspindys, prikeliantis anų laikų problemas, kurios yra aktualios ir šiandien.

 

Siužeto centre – autoriaus šeima: tvirtos valios senelė Rocha, tėvai – amatininkų bei meistrų palikuonys. Šių žmonių pagrindinės vertybės yra darbas, šeima, ištikimybė, profesinė garbė, vaikai, gyvenimas pagal Bibliją. Gretimais teka ir Jonavos lietuvių gyvenimas, taip sudarydamas spalvingą miestelio žmonių galeriją.

 

Grigorijus Kanovičius – bene produktyviausias ir garsiausias šiuolaikinių žydų rašytojas. Jis pelnė Lietuvos nacionalinę ir Izraelio rašytojų sąjungos premijas, jo kūryba išversta į 13 kalbų, o bendras knygų tiražas viršija milijoną egzempliorių. Autorius rašo lietuviškai ir rusiškai, o tarptautinį pripažinimą jam pelnė trilogija „Žvakės vėjyje“. G. Kanovičiaus stilius išskirtinis: gausus metaforų, liaudies filosofijos, biblinių paralelių, humoro ir lyrizmo.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti