Monstropedija. Gelbėkit, skęstame telefonuose!

8,40€
*Išpardavimo kaina
14,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 80
  • ISBN 9786090161111

Knygos „Monstropedija. Gelbėkit, skęstame telefonuose!“ aprašymas

Sveiki atvykę į mokyklą, kurioje mokosi ir vaikai, ir monstrai! Kadaise suvieniję jėgas jie išgelbėjo visus nuo ateivių, paskui kaip komanda keliavo į krepšinio varžybas ir mokyklos naujokui padėjo būti tiesiog savimi. O dabar...

O dabar visa mokykla skęsta! Ne, tai nieko panašaus į vandenyno bangą, trūkusį vamzdį ar nepavykusią plaukimo pamoką – visi šaukia: GELBĖKIT, SKĘSTAME TELEFONUOSE!

Kas nutinka, kai technologijos gauna daugiau dėmesio nei gyvas bendravimas? Ar vaikai ir monstrai sugebės pasakyti STOP ir pagaliau pakelti akis nuo ekranų? O gal tų technologijų nereikia… visai?

Susipažink su naujausiais vaikų ir monstrų mokyklos nuotykiais – jie šįkart susiję su dalykėliais, be kurių šiuolaikinis gyvenimas neįsivaizduojamas... Dėk telefoną į stalčių ir pirmyn į šios knygos puslapius!

Viduje: veikėjų interviu su psichologe Asta Blande

„Monstropedija. Gelbėkit, skęstame telefonuose?!“:

  • kalba aktualia – per dažno telefonų naudojimo – tema;
  • lavina humoro jausmą ir emocinį intelektą;
  • šmaikšti, aktuali ir gausiai iliustruota knyga įtraukia ir puikiai tinka vaikams, pradedantiems skaityti ilgesnius pasakojimus;
  • turtinga kūrinio kalba ugdo vaikų literatūrinį suvokimą ir kalbinę raišką;

„Monstropedija“ – leidinių šeima 6–9 metų vaikams, supažindinanti su paslaptingu mus supančiu pasauliu. Su „Monstropedija“ į pasaulį žvelgiame kitaip – MONSTRŲ akimis. Anot vaikų, taip tik dar įdomiau!

Tomas Dirgėla ir Skaistė Dirgėlienė – šeiminis duetas, leidžiantis dienas su trimis vaikais ir dviem šimtais idėjų būsimoms knygoms! Skaitytojams jie dovanoja ketvirtą bendrą knygą, pirmosios:

 „Monstropedija. Ateiviai mokyklos stadione?!“, „Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre“, „Monstropedija. Kas tas kietuolis?!“

Knygą iliustravo Greta Alice, šmaikščiomis ir žaismingomis iliustracijomis praturtinusi ne vieną „Monstropedijos“ serijos knygą ir begalę kitų leidinių. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti