Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas

Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas

Internetu:
7,61€
Knygyne:
8,95€

Apie

Tosca Menten – beveik 40 knygų autorė. „Mumijos Dumio“ serija ekranizuota ir išversta į dešimtį kalbų. Trečiojoje dalyje šiuolaikiniame pasaulyje jau apsipratęs Senovės Egipto faraono sūnus bandys tapti žymiu tapytoju ir surasti stebuklingą aliejų. N...
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Tosca Menten

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 344
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441506

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas “ aprašymas

Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas

Tosca Menten – beveik 40 knygų autorė. „Mumijos Dumio“ serija ekranizuota ir išversta į dešimtį kalbų. Trečiojoje dalyje šiuolaikiniame pasaulyje jau apsipratęs Senovės Egipto faraono sūnus bandys tapti žymiu tapytoju ir surasti stebuklingą aliejų. Nuotaikingoje detektyvinėje painiavoje jam padės geriausias draugas su tėčiu, dailės talentų ieškotojas ir net pati Nyderlandų karalienė. Kaip jaustis, jei numirei prieš 4000 metų didingoje Egipto civilizacijoje, o atgijai nuobodžiame XXI amžiaus kaime? Ką daryti, jei niekada neužaugsi, nes... neturi skrandžio? Kaip išgarsėti niekam nekrentant į akis? Regis, mumija Dumis rado išeitį ir ruošiasi nugalėti portretų konkurse. Jo geriausias draugas Gosas pasiryžęs surasti sfinkso statulėlę, pakeisiančią Dumio ateitį. O tėtis Klasas už viską labiausiai norėtų, kad gyvenimas Polderdame grįžtų į normalias vėžes. Vienam iš šių norų tikrai nelemta išsipildyti.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai