Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
(Ne)tobulos mamos užrašai

(Ne)tobulos mamos užrašai

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 368
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090129456

Knygos „(Ne)tobulos mamos užrašai “ aprašymas

Svarbiausia yra ne receptai, o kryptis, kuria judame su vaikais.

•Nebūkime Dievai. Būkime tėvai.
•Tegu jie tampa savimi, o ne mumis. Autorė nedalija patarimų. Ji dalija pajautimą, žinojimą, suvokimą ir įžvalgas.

Jos psichologija – gyvoji psichologija, paremta humanistine – dar vadinama širdies – pedagogika. Aš už žindymą, aš už vaiko gerbimą, aš prieš vaiko vadinimą ožiu, prieš bet kokias „ožialiges“ ir jų gydymą, prieš bausmes. Ramunė Murauskienė Jums prieš akis ir širdį – ne nuobodžių teorijų ir konkrečių atsakymų sausa „suvestinė“. Tai gyvybe pulsuojanti patirtis toms, kurios žino, kad mažame kūne gyvena didelė siela. Tai psichologės, kūrybingos ir ieškančios mamos užrašai. Turėkite juos po ranka – prie pusryčių kavos ar pusrytinės mažylio košės...

Mitai apie miegojimą kartu? Kur prasideda ir baigiasi nepaklusnumas ? Kaip išmintingai drausti ? Ar vaikas – gyvenimo našta? ? Mūsų atsakomybės ribos ? Kai ateina laikas lankyti mokyklą ? Kai vaikai slapukauja ? Vieniša mama: mitai ir tikrovė ? Apie tėvų barnius ? Kai gimsta antras vaikas ? Apie psichologinę pagalbą... Atminkite, kad vaikutis iš prigimties yra geras, nevalia jo gadinti. Atminkite, kad vaikams reikia mūsų širdies, meilės, pakilaus ugdymo ir dvasingumo. Mes jau esame geri tėvai. Mes turime širdį, tereikia išmokti klausytis savęs ir vaiko ir taip kurti ypatingą ryšį. Rodykime pavyzdį ir, užuot skubėję vaikui liepti, sulaukime jo vidinio noro veikti kartu. Tai knyga ne kaip auklėti vaiką, o kaip su juo gyventi! Knyga, parašyta ŠIRDIMI!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti