Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai

Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai

Leidykla: Nieko rimto
Autorius Will Mabbitt
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094415722

Knygos „Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai“ aprašymas

„Nepaprasti Meibelės Džons nuotykiai“ – pirmoji anglų rašytojo Willo Mabbitto knyga, parašyta nuolat važinėjant traukiniais. Tai pasakojimas apie pavojų, skausmingų ir džiugių patirčių kupiną mažos mergaitės kelionę laiku. Pagrobta piratų už negražų, mergaitėms nebūdingą poelgį Meibelė patenka į ateitį ir eina išbandymų keliu: įmena paslaptingojo sąrašo mįslę, pergudrauja neįveikiamą Bartoką, sumaniai pasprunka iš Baltojo banginio pilvo ir atlieka daug kitų narsių žygių. Drąsa ir sumanumas padeda mažajai piratei pelnyti įgulos pasitikėjimą ir pagarbą. O svarbiausia – net patyrusi klastą, išdavystę ir žiaurumą ši mergaitė nejaučia neapykantos savo skriaudėjams, jiems atleidžia ir padeda sunkią valandą. Fantazijos vingrybių ir netikėtų įvykių kupina knyga dar kartą paliudija: tik meilė ir atleidimas ištirpdo ledus net kiečiausiose širdyse ir atveria laiko vartus.

Meibelė Džons buvo visai ne tokia mergaitė, kurią imtų ir išgąsdintų kažkokia paikystė – piratas, atėjęs jos pagrobti vidury nakties.

– Mano vardas Meibelė Džons ir aš NIEKO NEBIJAU!

Maiše buvo tamsu, tad ji dar kartą ištarė tuos pačius žodžius, tik šį sykį daug garsiau, norėdama įsitikinti, jog neklysta.

– Mano vardas Meibelė Džons ir aš NIEKO NEBIJAU!

Vis dėlto slapta ji troško, kad tėtis ar mama dabar lindėtų maiše kartu su ja.

Meibelė Džons padarė kai ką SIAUBINGO. Nesakysiu ką, tačiau visi, padarę TĄ DALYKĄ, galiausiai būna pagrobiami, įkišami į maišą ir pakliūna į piratų laivą. O ten – nuotykiai, grėsmė gyvybei, negailestingi piratai ir pavojingi žygiai. Bet Meibelė Džons ne tik drąsi – jai užteks sumanumo atlaikyti visus išbandymus, susiremti su didžiausiais priešininkais ir galbūt net rasti trūkstamą IKSO dalį.

Leiskis į šiurpiai juokingus nuotykius ir TU!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti