Nerimas

Nerimas

Internetu:
10,75€
Knygyne:
12,65€

Apie

Regisi, kad nerimas yra tapęs pamatine daugelio iš mūsų sielos būsena: nerimaujame dėl ateities, ...
Leidykla: Tyto alba
Autorius F. Skarderud

Informacija

  • Metai 2010
  • Puslapiai 502
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 978998616750

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Nerimas “ aprašymas

Nerimas

Regisi, kad nerimas yra tapęs pamatine daugelio iš mūsų sielos būsena: nerimaujame dėl ateities, dėl vaikų ir artimųjų, dėl savęs – kad esame ne tokie, kokus mus nori matyti, kad kažko nesugebame ar nepateisiname kieno nors vilčių. Visaapimantis nerimas, anot Skårderudo, gali būti skirstomas į kūno, proto, dvasios, tarpusavio nerimo rūšis.

Nuolatinis noras būti pripažintiems, meniškasis narcisizmas, protingo vaiko nerimas, gėdos ir baimės analizė, nemiegantieji nerimautojai ir daugybė kitų nerimo ir nerimaujančiųjų aspektų šioje knygoje įvardijama, pasitelkiant teorinę kalbą ir mokslines įžvalgas. Tačiau drauge – tai ir romanisto plunksnos verti siužetai apie Kafką, Strindbergą, Džakometį, pacientų istorijos susipina su Rilkės, Freudo, Julios Kristevos ar Susan Sontag mintimis.
 

„Nerimas. kelionės po modernųjį Aš“ – tai kolektyvinė visuomenės ir kiekvieno mūsų sielos studija, paremta ir autoritetais, ir autoriaus pacientų išgyvenimais. Tai studija, padedanti pažvelgti į pačias nerimo gelmes, kad iš jų išnirtume saugesni ir ramesni.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai