Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Nesaugaus gyvenimo išmintis

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2018
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 176
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025299

Knygos „Nesaugaus gyvenimo išmintis“ aprašymas

„Watts, žymiausias rytietiškos filosofijos žinios nešėjas šiuolaikinėje Vakarų kultūroje, apdovanotas gebėjimu užrašyti tai, kas atrodo neužrašoma.“ – Los Angeles Times

Knygos autorius Alan Wilson Watts – britų filosofas, rašytojas, Rytų kultūros ir filosofijos bei religijų tyrinėtojas. Turėdamas teologinį išsilavinimą, A. W. Watts laikomas vienu iš originaliausių XX a. mąstytojų išleidusių daugiau nei dvidešimt veikalų.

„Nesaugaus gyvenimo išmintis“ knygoje autorius aprašo tradicinių vertybių žlugimą, analizuoja šiuolaikinio žmogaus protavimą nesaugumo laikotarpiu, apmąsto nerimo ir nesaugumo elementus – ir visą tai daro atsiribodamas nuo tradicijų ir laiko įpirštų asociacijų. Remdamasis Rytų filosofijos ir religijos išmintimi A. W. Watts tikina, kad tik pripažindami, jog kažko nemokame ar nesugebame išmokti, tik tokiu atveju pažinsime dalykus, kurie verti pažinimo.

„Ši knyga siūlo visiškai kitokį požiūrį į dabartinę žmogaus būseną. Dėl sunkios pasaulio būklės, turime spręsti problemą: kaip žmogus gyvens pasaulyje, kuriame jis nesijaučia saugus, o religiniai idealai jam nebeteikia paguodos? Autorius teigia, kad pati problema pateikia atsakymą. Didžiausia laimė, neeilinis dvasinis įžvalgumas ir užtikrintumas kyla tik įsisąmoninus šio pasaulio kaitos ir nepastovumo neišvengiamumą. Tai savalaikis perspėjimas, parašytas paprastu ir aiškiu stiliumi.“ – Book Exchange 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti