elakcija -30%
Noterdamo katedros paslaptys

Noterdamo katedros paslaptys

Internetu:
11,13€
Sena kaina:
15,90€
Sutaupote:
4,77€

Apie

2019 m. pavasarį pasaulį apskriejo sukrečiantis vaizdas: dega Paryžiaus Dievo Motinos katedra. Užgniaužę kvapą stebėjome, kaip dūmais virsta krikščionybės simbolis, per šimtmečius tapęs bene geriausiai atpažįstamais maldos namais pas...
Leidykla: Lectio divina

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 400
  • Leidykla Lectio divina
  • ISBN 978609484010

Knygos „Noterdamo katedros paslaptys“ aprašymas

Noterdamo katedros paslaptys

2019 m. pavasarį pasaulį apskriejo sukrečiantis vaizdas: dega Paryžiaus Dievo Motinos katedra. Užgniaužę kvapą stebėjome, kaip dūmais virsta krikščionybės simbolis, per šimtmečius tapęs bene geriausiai atpažįstamais maldos namais pasaulyje. Prancūzijai gotikinė Noterdamo katedra - keli šimtmečiai permainingos šalies istorijos ir nulinis taškas - vieta, nuo kurios matuojami visi atstumai nuo Paryžiaus iki kitų miestų. Kokias paslaptis dar slepia ši Viktoro Hugo aprašyta bažnyčia ir nemirtingasis Šviesų miestas - Paryžius?

Leiskitės į kelionę po senovės Paryžių su vienu iš geriausių šio miesto ekspertų ir Jums prieš akis atsivers Paryžius, kurio nepažinojote. Kiekviena senamiesčio gatvė slepia plika akimi neregimą istorinį turtą, tereikia pasidairyti pamirštuose kampeliuose ar nuošaliuose užkaboriuose ir sužinoti, kas buvo ir amžinai liks palaidota ne tokioje ir romantiškoje numylėtojo miesto istorijoje.

Lyg laiko mašina persikelkite į unikalius, neretai žiaurius ir sukrečiančius įvykius, iš kurių nulipdytas romantiškiausio pasaulio miesto veidas.

Jūs sužinosite ne tik tai, kieno kaulai guli po Eifelio bokštu, bet ir kur slepiasi pirmosios Paryžiaus katedros liekanos... Nusileiskite į tamsiausius požemius, kad įmintumėte didžiausias šviesų miesto istorijos paslaptis!

Tapusi fenomenaliu bestseleriu Prancūzijoje, skubiai išversta į visas pagrindines Europos kalbas, ši knyga yra kerinti Prancūzijos istorija. Prancūzų bestselerių autorius Loràntas Deutschas yra aistringas gimtojo Paryžiaus istorijos gerbėjas, kuris pakerės ir tuos, kurie galvoja, kad viską žino apie amžinąjį Šviesų miestą.

Nuostabi knyga, atvėrusi Paryžiaus istoriją tūkstančiams žmonių.- Stephane’as Kirklandas, knygos Atgimęs Paryžius autorius 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai