Nuosavybės santykių transformavimas Lietuvoje 1989-1992 m.

Nuosavybės santykių transformavimas Lietuvoje 1989-1992 m.

Internetu:
7,61€
Knygyne:
8,95€

Apie

Knygoje „Nuosavybės santykių transformavimas Lietuvoje 1989-1992 m." analizuojamas Lietuvos ekonomikos pertvarkymo iš socialistinės į rinkos ekonomika pagrįstas teisinės ir ūkio s...

Informacija

  • Metai 2013
  • Puslapiai 104
  • Leidykla Mykolo Romerio universitetas
  • ISBN 978995519510

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Nuosavybės santykių transformavimas Lietuvoje 1989-1992 m.

Knygoje „Nuosavybės santykių transformavimas Lietuvoje 1989-1992 m." analizuojamas Lietuvos ekonomikos pertvarkymo iš socialistinės į rinkos ekonomika pagrįstas teisinės ir ūkio sistemų pradinis ir svarbiausias veiksnys – privatinės nuosavybės instituto atstatymas ir valstybinės nuosavybės sistemos pertvarkymas. Pradinis ir svarbiausias veiksnys – privatinės nuosavybės instituto atstatymas ir valstybinės nuosavybės sistemos pertvarkymas. Knygos autoriai išanalizavo Lietuvos patirtį nurodytoje nuosavybės santykių transformavimo srityje, identifikavo pagrindinius reformos tikslus ir uždavinius bei metodologinius principus, o taip pat ir egzistavusias objektyvias ir subjektyvias sąlygas, įtakojusias reformas.  Knygoje „Nuosavybės santykių transformavimas Lietuvoje 1989-1992 m." kompleksiškai išnagrinėti ir įvertinti nuosavybės santykių reformos teoriniai ir praktiniai aspektai, atskleistas šiai reformai reikalingų teisės aktų poreikis ir tokių teisės aktų esminės nuostatos, tarp kurių išskirtinai detalizuoti valstybinio turto privatizavimo metodiniai aspektai. Knygoje „Nuosavybės santykių transformavimas Lietuvoje 1989-1992 m." kritiškai įvertinti Lietuvos tiesioginiai nuosavybės santykių reformos pasiekimai ir trūkumai, o taip pat, remiantis užsienio mokslininkų nurodytais kriterijais, parodyta tos reformos įtaka pagrindiniams Lietuvos makroekonominiams, mikroekonominiams, instituciniams, vadybiniams ir socialiniams pasiekimams 1989–1992 metų laikotarpiu.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai