Minaretas ir 7

11,13€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
15,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9786094802836

Knygos „Minaretas ir 7“ aprašymas

Naujausias Undinės Radzevičiūtės romanas – apie tai, kaip rašytoją veikia triukšmas ir tyla, pykčiai ir kančia, kitų parašyti ir jos pačios tekstai. Ir kas nutinka, kai rašytojui tenka stoti į akistatą su savimi.

Nualinta triukšmo rašytoja gauna apdovanojimą – galimybę beveik metus pailsėti barokiniuose rūmuose Bamberge. Ji viliasi parašyti knygą apie ekscentrišką maniaką. Ji viliasi tylos savo kambaryje. Bet gyvenimas nėra toks, koks norėtųsi. Rūmuose ji gyvens ne viena, o su triukšmingu šešiasdešimtmečiu rašytoju iš Irako. Dviejų asmenų susidūrimas kartais yra tarsi tekstas. Bet kuri pusė netikėtai gali tapti antagonistu.  

Undinė Radzevičiūtė (g. 1967 m. birželio 16 d.) – Lietuvos rašytoja, Europos sąjungos literatūros premijos laureatė. U. Radzevičiūtė baigė meno istorijos, teorijos ir kritikos studijas Vilniaus dailės akademijoje. 10 metų dirbo tarptautinių reklamos agentūrų kūrybos direktore. Nuo 2010 m. yra Lietuvos rašytojų sąjungos narė. „Minaretas ir 7“ – aštuntoji autorės knyga. U. Radzevičiūtės kūriniai iš viso versti į 13 kalbų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti