Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Minaretas ir 7

13,19€
15,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9786094802836

Knygos „Minaretas ir 7“ aprašymas

Naujausias Undinės Radzevičiūtės romanas – apie tai, kaip rašytoją veikia triukšmas ir tyla, pykčiai ir kančia, kitų parašyti ir jos pačios tekstai. Ir kas nutinka, kai rašytojui tenka stoti į akistatą su savimi.

Nualinta triukšmo rašytoja gauna apdovanojimą – galimybę beveik metus pailsėti barokiniuose rūmuose Bamberge. Ji viliasi parašyti knygą apie ekscentrišką maniaką. Ji viliasi tylos savo kambaryje. Bet gyvenimas nėra toks, koks norėtųsi. Rūmuose ji gyvens ne viena, o su triukšmingu šešiasdešimtmečiu rašytoju iš Irako. Dviejų asmenų susidūrimas kartais yra tarsi tekstas. Bet kuri pusė netikėtai gali tapti antagonistu.  

Undinė Radzevičiūtė (g. 1967 m. birželio 16 d.) – Lietuvos rašytoja, Europos sąjungos literatūros premijos laureatė. U. Radzevičiūtė baigė meno istorijos, teorijos ir kritikos studijas Vilniaus dailės akademijoje. 10 metų dirbo tarptautinių reklamos agentūrų kūrybos direktore. Nuo 2010 m. yra Lietuvos rašytojų sąjungos narė. „Minaretas ir 7“ – aštuntoji autorės knyga. U. Radzevičiūtės kūriniai iš viso versti į 13 kalbų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti