Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Nuostabus gyvenimas

Nuostabus gyvenimas

9,24€
Knygyne:
13,60€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Autorius Frank Martela
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 206
  • ISBN 9786094841873

Knygos „Nuostabus gyvenimas“ aprašymas

Moksliškai, tačiau linksmai, įdomiai ir suprantamai, žongliruodamas svarbiausiomis istorinėmis, filosofinėmis ir psichologinėmis įžvalgomis Frankas Martela kviečia skaitytojus leistis į unikalią kelionę ieškant gyvenimo prasmės.

Kelionė prasideda XIX a., kai paaiškėja, kodėl žymus škotų autorius Thomas Carlyle‘is tapo pirmuoju asmeniu istorijoje, savo darbuose panaudojusiu visiems gerai pažįstamą frazę „gyvenimo prasmė“. T. Carlyle‘o ir rusų literatūros klasiko L. Tolstojaus gyvenimo istorijos – unikalaus žmogaus gyvenimo virsmo pavyzdžiai, apie kuriuos tiesiog privalo sužinoti kiekvienas!

Frankas Martela pateikia 4 tyrimais pagrįstus atsakymus, kaip atrasti gyvenimo prasmę ir ką daryti, kad gyvenimas taptų... NUOSTABUS!

1. Atraskite ryšį su pačiu savimi pasirinkę Jums reikšmingą veiklą;

2. Ieškokite sričių, kuriose galite augti ir panaudoti savo meistriškumą;

3. Užmegzkite tvirtą ryšį ir puoselėkite visaverčius santykius;

4. Padarykite kažką gero dėl kitų.

Šie keturi punktai neatrodo itin revoliucingi, tik neapsigaukite: paprastumas – jų stiprybė! Tai kertiniai visos žmonijos prasmingos egzistencijos akmenys, kuriais vadovaujantis Jūsų gyvenimas tikrai taps NUOSTABUS!

Į 18 kalbų išverstos, tarptautiniu bestseleriu tapusios knygos NUOSTABUS GYVENIMAS autorius, filosofijos mokslų daktaras Frankas Martela skaito pranešimus visame pasaulyje, veda paskaitas Stanfordo ir Harvardo universitetuose, o jo interviu pirmuose puslapiuose spausdina New York Times, Vice News ir Monocle Observer. F. Martela straipsniai nuolat publikuojami svarbiausiuose pasaulio psichologiniuose, filosofiniuose žurnaluose, tokiuose, kaip Scientific American Mind bei Salon, ir... jis žino tikslų atsakymą į klausimą, kodėl Suomija ir kitos Šiaurės Europos šalys vadinamos laimingomis.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti