naujiena elakcija -30%
Nusikaltimas ir bausmė

Nusikaltimas ir bausmė

Internetu:
15,15€
Sena kaina:
21,65€
Sutaupote:
6,50€

Apie

„Nusikaltimas ir bausmė“ –
Leidykla: Obuolys

Informacija

  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 624
  • ISBN 978609484025

Knygos „Nusikaltimas ir bausmė“ aprašymas

Nusikaltimas ir bausmė

„Nusikaltimas ir bausmė“pasauline klasika tapęs rusų literatūros šedevras. Daugiasluoksnis siužetas, ryškūs charakteriai ir iki paskutinio puslapio išlaikyta įtampa – taip meistriškai veiksmą konstruoja bene labiausiai pasaulyje vertinamas Rusijos literatūros genijus Fiodoras Dostojevskis.

Tai pasakojimas apie nepasiturintį jaunuolį Raskolnikovą, kuris padaro nusikaltimą – nužudo turtingą palūkininkę ir netikėtai nusikaltimo vietoje pasirodžiusią jos seserį. Užvaldęs kaltės jausmas Raskolnikovo gyvenimą pakreipia netikėta linkme. Pagrindinis herojus išgyvena moralinę dramą, o jo kaltės ir atpirkimo procesą lydi šantažas, vienatvė, meilė, pamišimas.

Ne mažiau įdomūs ir reikšmingi yra ir kiti romano herojai, kurių pavardėse F. Dostojevskis užkodavo žinutę skaitytojui, o jų elgesys atspindi vaizduojamo laikotarpio socialinę aplinką bei moralinius principus.

Romanas sukrečia ir priverčia susimąstyti apie amžinąsias vertybes. Nors ir parašytas prieš daugiau nei pusantro šimto metų, jis aktualumo nepraranda ir šiandien. Tai kūrinys, pagal kurį sukurta bene daugiausia kino ekranizacijų ir spektaklių. 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai