Olio odisėja

Olio odisėja

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Nieko rimto
Autorius William Joyce
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 216
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094415180

Knygos „Olio odisėja “ aprašymas

– Labiausiai šiame kambaryje, name, šalyje ir visoje Žemės visatoje, ir kosmose, ir visose tose vietose, apie kurias mudu dar net nežinom, aš mėgstu... – Ką?! Bilis pažvelgė į Olį ir nusišypsojo: – Tave.

Ar žinote, kaip atrodo tobula Bilio ir jo mėgstamiausio žaisliuko Olio diena? Bičiuliai mažyliauja, leidžiasi į smagiausius nuotykius, o kai berniukas užmiega, Olis tampa Bilio planetos saugojimo meistru. Kai draugai kartu, laikas bėga 377 kartus greičiau! Bet jie nė nenutuokia, kad kiekvieną žingsnį stebi piktojo klouno Zozo baisūnai: jie grobia vaikų mėgstamiausius žaisliukus! Geriausi draugai leidžiasi į patį didžiausią nuotaikį, kuriame jų laukia slaptų slapčiausia naktinė gelbėjimo iš pavojų operacija!

Amerikiečių autoriaus ir iliustruotojo Viljamo Džoiso (g. 1957 m.) knyga „Olio odisėja“ – smagi ir šilta istorija visai šeimai apie šešiamečio Bilio ir jo pliušinio žaisliuko draugystę. Bičiuliai – neišskiriami, bet nedorojo klouno Zozo pataikūnai siekia iš vaikų pagrobti visus mėgstamiausius žaislus. Nuotykių kupiname pasakojime akcentuojama ištikimos draugystės ir gražiausių vaikystės akimirkų svarba.

Bilio ir Olio istorija atskleis, kaip svarbu ir gera mylėti, saugoti ir niekada neužmiršti pačių nuostabiausių bičiulių.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti