Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Ozestochenije serdca

Ozestochenije serdca

5,37€
Knygyne:
7,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2013
  • Puslapiai 96
  • ISBN 9785914700130

Knygos „Ozestochenije serdca“ aprašymas

Krizė: kietą širdį turi ne vien maištininkai. Kai kalbama apie širdį, žodynai taip apibūdina jos “kietumą”: šalta, nejautri, sugrubusi, atbukusi, nepaklūstanti. Vienoje ar kitoje gyvenimo sferoje šia liga sega visi tikintieji. Širdies kietumas neleidžia girdėti Dievo balso ir būti Jo vedamu kasdieniame gyvenime.
Priežastis: tai, į ką nukreiptas mūsų nuolatinis dėmesys, apsprendžia mūsų širdies būklę. Svarbu yra ne tiek mūsų žinios, kiek tai, apie ką visą laiką galvojame, nes būtent tai ir apsprendžia, kiek minkšta ar kieta yra širdis (Patarlės 23:7). Suvokiant šį dėsnį, galima sąmoningai padaryti savo širdį minkšta Dievo ir kieta velnio atžvilgiu.
Sprendimas: kietos širdies gydymas – tai sąmoningas sprendimas sutelkti savo dėmesį į Dievą. Šioje knygos dalyje atskleidžiamas tikėjimo ir netikėjimo santykis.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti