Piknikas krematoriumo šešėlyje

1,00€
*Išpardavimo kaina
12,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Vladis Spāre
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9785415026036

Knygos „Piknikas krematoriumo šešėlyje“ aprašymas

Romanas „Piknikas krematoriumo šešėlyje“ 2016 m. nominuotas prestižinei Latvijos literatūros premijai LALIGABA. Autorius Vladis Spāre – asketiško realizmo kūrėjas, prozininkas, vertėjas. Baigęs žurnalistikos ir leidybos mokslus, dirbo žurnale „Avots“, įkūrė vieną pirmųjų laisvos Latvijos privačių leidyklų „Atmoda“, vėliau leidyklą „Artava“. Šiuo metu – literatūrinio žurnalo „Naujoji tėkmė“ („Jauna gaita“) meninis redaktorius.
„Piknikas krematoriumo šešėlyje“ knygoje pasakojama trijų draugų – dailininko Pepino, krematoriumo darbuotojo Viliaus ir žaviosios Sofijos, istorija. Nors iš pradžių gali pasirodyti, kad tai paprastų jaunuolių istorija apie jų draugystę kiekvieną dieną gyvenant Latvijoje, tačiau vos po kelių puslapių skaitytojus pasitinka nejaukumo, šmaikštumo, gyvenimo grožio ir beprasmybės mišinys. Pasakojime vyrauja trys pagrindiniai būties klausimai: meilė, gyvenimas ir mirtis.
Dėl savo atvirumo ir taiklaus humoro knyga skaitytojui gali būti nepatogi, tačiau kiekvienas jį perskaitęs atras pažįstamų jausmų, minčių, patirčių. Tai aukštos prabos avangardistinė proza jaunatviškai mąstančiam, gero, gal net juodoko, humoro pojūčiu apdovanotam skaitytojui. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti