Prietrankos dienoraštis

Prietrankos dienoraštis

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2011
  • Puslapiai 284
  • ISBN 9786090100738

Knygos „Prietrankos dienoraštis “ aprašymas

Žymios amerikiečių vaikų literatūros autorės Rachel Renée Russell kūrinys „Prietrankos dienoraštis“ – tai šmaikštus, mielas, jaukus ir tikrai paliečiantis kūrinys, kurio pagrindinė herojė Nike jau pelnė tūkstančių vaikų simpatijas visame pasaulyje. 

Ši istorija yra apie keturiolikmetę paauglę vardu Nike, kuriai sunkiai sekasi pritapti tarp bendraamžių. Tėvui perėjus dirbti į kitą darbovietė, mergaitė pradeda lankyti privačią mokyklą, tačiau ar ten ji ras naujų draugų? 

Visgi paguodą ir vidinę ramybę Nike jaučia rašydama dienoraštį, kurį ir pati iliustruoja savo gražiais piešiniais. Dienoraštis jai padeda išlaisvėti, jame atskleidžiama jos kasdienybė, jausmai, santykiai su šeima. „Prietrankos dienoraštis“ – tai knyga vertinama dėl jaunatviško humoro, lengvumo, polėkio. Ji sulaukė didžiulio pasisekimo tarp paauglių visame pasaulyje ir tapo „New York Times“ bestseleriu


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti