Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Rudalius

Rudalius

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tikra knyga
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 140
  • Leidykla Tikra knyga
  • ISBN 9786098142389

Knygos „Rudalius “ aprašymas

Knygoje pasakojama istorija apie mažame miestelyje gyvenančią trijulę, kuri linksmai leidžia dienas, statydama namelį medyje. Tačiau vieną dieną puikusis namelis sudomina vyresnius vaikus ir jie jį sugriauna. Mažiesiems statybininkams nelieka nieko kito, kaip patiems imti ir nubausti vyresnėlius. Bet kaip tai padaryti? Dalius turi planą! Vieną naktį jis virsta Rudaliumi: superherojumi, kuris nieko nebijo. Su teptuku ir rudais dažais Rudalius tyliai sėlina iš namų, o į pagalbą ateina geriausi draugai – Ulis tampa Juoduliu, o Ėlė pasiverčia į Mėlę. 

Norvegų autoriaus knygos įtrauktos į geriausių knygų vaikams pasaulyje dešimtuką ir išverstos bei skaitomos net 30 pasaulio šalių. 

Skaitydamas knygą vaikas:

kalbės apie draugystę, draugų svarbą, koks yra draugų vaidmuo? Ką pasiryžęs padaryti dėl draugo?

diskutuos apie patyčias - kaip jas įveikti, kodėl jos vyksta, kiek vaikų yra patyrę patyčias ir kaip jautėsi. Kaip nuo to apginti save ir draugus?

kalbės apie artimųjų netektį – kaip vaikas jaučiasi netekęs artimojo, kas yra mirtis, kas gali padėti įveikti liūdesį ir baimę?

aiškinsis, kas yra superherojus, ir kokiomis savybės pasižymi, o gal superherojų yra ir pažįstamų vaikų tarpe?

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti