Šamanas

13,05€
18,65€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Noah Gordon
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 608
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090133156

Knygos „Šamanas “ aprašymas

Tai - antroji amerikiečių rašytojo trilogijos knyga (pirmoji – „Gydytojas. Avicenos mokinys“), atskleidžianti Koulų šeimos istoriją. Praėjus 800 metų nuo pirmosios knygos įvykių, Robo Koulo proproprovaikaitis Robas Džeremis Koulas ir jo sūnus Šamanas bando įsitvirtinti Naujajame Pasaulyje – Amerikoje. Nuo pat XI a. vyriausiasis kiekvienos Koulų kartos sūnus pagal tradiciją gauna garsiojo protėvio vardą Robas, ir dauguma jų renkasi tą pačią gerbiamą mediko specialybę. Kelis iš jų likimas apdovanojo ir ypatingu diagnostiniu protėvio gabumu bei išskirtiniu šeštuoju pojūčiu – galimybe instinktyviai pajusti artėjančią mirtį. XIX a. Robo Džeremio Koulo tragedija yra jo sūnaus Roberto Džefersono, kurį visi vadina Šamanu, kurtumas. Pastarojo gyvenimas sunkus: privalėjęs išmokti šnekėti, kad galėtų pritapti girdinčiųjų pasaulyje, vaikinas turi be perstojo kovoti su išankstinėmis fiziniam neįgalumui nepakančios visuomenės nuomonėmis ir stereotipais. Šamanui sudėtinga ieškoti savo vietos pasaulyje, Koulų giminė drauge su Amerika įtraukiama į žiaurų konfliktą tarp šalies Šiaurės ir Pietų: įsiliepsnoja JAV pilietinis karas.

Noah Gordonas (1926 m. lapkričio 11 d. - 2021 m. lapkričio 22 d.) - amerikiečių rašytojas. Antroji autoriaus trilogijos knyga „Šamanas" sulaukė bene tokio paties pasisekimo kaip pirmoji – „Gydytojas. Avicenos mokinys“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti