Santechniko vadovas. 2-as papildytas leidimas

42,45€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
51,15€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Super namai
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 576
  • ISBN 9786098270068

„Santechniko vadovas. 2-as papildytas leidimas“ aprašymas

Papildytoje ir atnaujintoje mokomojoje praktinėje knygoje „Santechniko vadovas“ pristatomos naujausios technologijos, medžiagos ir optimalūs sprendimai, taikomi šiuolaikinėje santechnikoje. Skaitytojas čia ras išsamią informaciją apie šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemas, inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo praktinių patarimų. Knygoje pateikiama detali informacija apie nuotekų ir vandens šalinimo sistemas, naudojant tipinius konstrukcinius mazgus, skaičiavimo formules bei montavimo schemas. Leidinys papildytas Santechnikos terminų žodynu 6 kalbomis: lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, norvegų ir latvių. 

Ypatingas dėmesys skiriamas ekologijos ir energinių išteklių taupymo problemoms spręsti, patalpų temperatūros reguliavimo bei vandens tiekimo inovatyvioms valdymo sistemoms, moderniems pastatų šildymo būdams, lietaus vandens šalinimui nuo neeksploatuojamų ir eksploatuojamų plokščiųjų stogų, terasų.

Leidinyje pateikiami praktiniai pirmaujančių pasaulio santechnikos, šildymo, vėsinimo, santechninių prietaisų ir nuotekų sistemų gamintojų sprendimai. 

Aukštųjų ir profesinių mokyklų studentai bei kvalifikacijos kėlimo kursų klausytojai galės atnaujinti savo žinias santechnikos srityje ir pritaikyti jas savo kasdieniniame darbe bei ugdymo procese. 

Knygos autoriai dėkoja Vilniaus Gedimino technikos universitetui, Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacijai, Norvegijos santechnikų asociacijai, Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrui bei visiems lyderiaujantiems santechnikos įrenginių, šildymo, nuotekų ir vandentiekio sistemų gamintojams už pagalbą rengiant mokomąją praktinę knygą „Santechniko vadovas“.  

Alfredas Packevičius, Saulius Šalna 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti