Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Šindlerio sąrašas (3-ioji laida)

12,74€
15,35€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 480
  • ISBN 9786094900730

Knygos „Šindlerio sąrašas (3-ioji laida)“ aprašymas

Šis romanas – tai visame pasaulyje gerai žinomas bestseleris, vaizduojantis II pasaulinio karo baisumus ir nacistinio režimo nusikaltimus. Knygoje „Šindlerio sąrašas“ pasakojama apie Holokausto aukas ir Sudetų vokiečių verslininką Oskarą Šindlerį, kuris siekė išgelbėti kuo daugiau žydų juos įdarbindamas savo gamykloje. Šiam žmogui tokiu būdu pavyko išgelbėti daugiau nei tūkstantį Holokausto aukų

Pirminis autoriaus Thomas Keneally knygos pavadinimas buvo „Šindlerio laivas“ -tarsi aliuziją į biblinį Nojaus laivą, tačiau 1993 m. pasirodė režisieriaus Steveno Spielbergo kurtas filmas „Šindlerio sąrašas“, kuris kaipmat išpopuliarėjo visame pasaulyje. Nuo to laiko knygos pavadinimas buvo pakeistas. Rašytojas už šį kūrinį buvo apdovanotas prestižinėmis Bukerio ir L.A. Times premijomis.

Thomas Michael Keneally (g. 1935 m. spalio 7 d.) - australų rašytojas, dramaturgas, eseistas ir aktorius. Geriausiai žinomas dėl savo negrožinio romano  „Šindlerio sąrašas“, pasakojančio apie Oskaro Šindlerio vykdytą žydų gelbėjimą per Holokaustą. Kūrinys 1982 m. pelnė Bookerio premiją. Pagal šią knygą vėliau buvo sukurtas režisieriaus Steveno Spielbergo filmas „Šindlerio sąrašas" (1993), pelnęs „Oskarą" už geriausią filmą.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti