Smarkuolė Gilė Hopkins

6,26€
8,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 160
  • ISBN 9786090148198

Knygos „Smarkuolė Gilė Hopkins“ aprašymas

Nesenstanti bestselerių autorės knyga apie išmintingą, įkyrią ir nepamirštamą jauną heroję Gilę Hopkins. Autorė Katherine Paterson puikiai supranta pamesto vaiko išgyvenimus ir norus, kurie dažniausiai neišsipildo. Jos knyga „Smarkuolė Gilė Hopkins“ nuostabiai perteikia įvaikinimo džiaugsmus ir sunkumus, parodo tikrovišką, nepadailintą gyvenimą. 

Vienuoliktokė Gilė buvo patekusi į daugiau globėjų šeimų, nei prisimena, ir visų jų nekentė. Ji turi įžūlios, genialios bei visiškai nesuvaldomos merginos reputaciją, ir jai tai patinka. Todėl, kai ją išsiunčia gyventi pas Troterius – kol kas pačią keisčiausią šeimą – ji tiki, kad tai tik laikina stotelė.

Gilė nusprendžia panaudoti savo aštrų protą ir greitai iš ten ištrūkti. Ji pasiryžusi daugiau nebebūti globotine. Netrukus ji sugalvoja sudėtingą planą, kaip priversti savo tikrąją motiną atvykti jos gelbėti. Deja, viskas pavyksta ne visai taip, kaip ji tikėjosi...

Katherine Paterson (g. 1932) – amerikietė vaikų rašytoja, už savo kūrybą sulaukusi dviejų svarbiausių pasaulyje tarptautinių vaikų literatūros apdovanojimų: Hanso Christiano Anderseno medalio ir Astridos Lindgren premijos. „Smarkuolė Gilė Hopkins“ (1978) – viena geriausių autorės knygų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti