Stalingradas. Tradegija prie Volgos

13,23€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
15,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Leidykla BRIEDIS
  • ISBN 9789955266648

„Stalingradas. Tradegija prie Volgos“ aprašymas

II pasaulinio karo kontekste Stalingrado mūšis buvo vienas svarbiausių ir didžiausią reikšmę turinčių mūšių, trukusių beveik pusę metų. Autorių Joachimo Wiederio ir Heinricho von Einsiedelio knygoje „Stalingradas – tragedija prie Volgos“ – vokiečių kario lūpomis aprašomi baisiausi šios kovos išgyvenimai. 

Šie neįprasti karo memuarai - tai pirmas anglų kalba pasirodęs memuarų ir studijų apie pasmerktą nacių Stalingrado apsiaustį 1942 m. leidimas. Daugelis ekspertų sutaria, kad didžiausia Hitlerio klaida buvo jo bandymas užkariauti Stalingradą. Tačiau nuo 1942 m. liepos mėn. priešingai visų vyresniųjų karininkų patarimams beveik pusė milijono vokiečių karių žygiavo į mūšį. Po penkių su puse mėnesio, po vieno didžiausių visų laikų karinių pralaimėjimų, 340 000 jų žuvo ir 90 000 pateko į nelaisvę. 

Knygą sudaro keli skyriai. Pirmame dalinamasi Stalingrado mūšyje kovojusio vokiečių karininko J. Wiederio prisiminimai: jis pasakoja apie mūšį, mirusius draugus ir patekimą į nelaisvę. Kituose skyriuose analizuojamos aukščiausių Vermachto vadų biografijos ir veiksmų vertinimai. 

2013 m. kino kompanija „Columbia Pictures” sukūrė filmą tuo pačiu pavadinimu, kuris kaipmat pelnė milžinišką žiūrovų susidomėjimą.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti