elakcija
Tiudorų saulėlydis

Tiudorų saulėlydis

17,78€
25,40€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 608
  • ISBN 9786094870873

Knygos „Tiudorų saulėlydis“ aprašymas

Džeinė Grei Anglijos karaliene išbuvo vos 9 dienas. Jos tėvas ir sąmokslininkai pasodino ją į sostą vietoj karaliaus pusseserės Marijos. Toji greitai surenka kariuomenę, atsiima karūną ir uždaro Džeinę į Tauerį. Kai Džeinė atsisako išduoti savo protestantišką tikėjimą, Marija pasiunčia ją į egzekucijos vietą. Ten Džeinė paverčia tėvo godų ir nepavykusį valdžios siekį savo drąsia bei tragiška kankinyste.

 

„Išmok mirti“, - tokį patarimą Džeinė duoda laiške savo jaunesniajai seseriai Kotrynai, kuri nė neketina mirti. Ji trokšta džiaugtis savo grožiu ir jaunyste bei atrasti meilę. Tačiau dėl savo kilmės ji kelia grėsmę trapiai ir nevaisingai karalienei Marijai, o Marijai mirus – jos seseriai Elžbietai. Pastaroji niekuomet neleis Kotrynai ištekėti ir susilaukti potencialaus karališkojo įpėdinio anksčiau už ją. Taigi, kai nėštumas atskleidžia slaptą Kotrynos santuoką, ji taip pat turi keliauti į Tauerį.

 

„Sudie, sese“, - rašo Kotryna jauniausiai seseriai Marijai. Gražuolei nykštukei Marijai, kurios dvaras ilgą laiką nepaisė, lengva saugoti paslaptis, ypač savo pačios, vengiant įtarių Elžbietos žvilgsnių. Stebėdama, kaip jos seserys nepaklūsta karalienei, Marija suvokia pavojingą savo, kaip galimos sosto įpėdinės, padėtį. Tačiau ji pasiryžusi pati valdyti savo likimą ir būti paskutinė Tiudor, rizikuojanti gyvybe, kad susikautų su negailestinga pussesere Elžbieta.

 

Philippa Gregory – žinoma istorikė ir rašytoja, ypač besidominti Tiudorų valdymo laikotarpiu. Jo motyvais ji parašė tarptautinį bestselerį „Kita Boleinų mergina“, romanų seriją „Pusseserių karai“ ir „The New York Times“ bestselerį „Tiudorų saulėlydis“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti