Tobuli gyvenimai liepsnoja skaisčiau

6,30€
*Išpardavimo kaina
16,65€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Celeste Ng
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 360
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094792083

Knygos „Tobuli gyvenimai liepsnoja skaisčiau“ aprašymas

Geriausias „Goodreads“ 2017 m. romanas!

„Taisyklių bėda ta, kad jos rodo teisingą ir neteisingą kelią. O juk dažniausiai egzistuoja tiesiog keliai ir nė vienas iš jų nėra absoliučiai teisingas arba neteisingas.“

Idiliškame Klivlando priemiestyje Šeiker Haitse gyvena idiliškos šeimos. Jie kasryt prašmatniais automobiliais važiuoja į savo sėkmingus darbus, o grįžę atžalas pabučiuoja į kaktą, kepa gardžius sausainius ir pjauna visuomet vešlią žolę. Visi čia laimingi. Ypač Elena Ričardson – keturių vaikų mama, darbšti vietinio laikraščio reporterė ir įspūdingo namo šeimininkė, – kuri besąlygiškai laikosi visų priemiesčio gyvenimo taisyklių.  Iš pažiūros atrodo, kad Ričardsonai turi viską – puikūs namai, karjera, tobuli vaikai (išskyrus jauniausiąją dukterį Izę), bet kažko trūksta. Gyvenant Šeiker Haitse jų pasaulis atrodo izoliuotas ir mažas. 

Tačiau vieną dieną į Ričardsonų šeimos nuomojamą butą įsikrausto laisvų pažiūrų fotomenininkė Mija su penkiolikmete dukra Perla. Tik mama ir dukra. Akivaizdu, kad jos greitai susilaukia dėmesio: Mija ir Perla lyg atveria giliai slėptą prarają tobulame priemiesčio pasaulyje, pademonstruoja kitą, gyvenimo be suvaržymų, pusę. Laisva bei mįslinga Perla netrukus krenta į akį jaunesniajam Ričardsonų sūnui Mudžiui, ir dviejų, iš pažiūros nesuderinamų, šeimų gyvenimai susipina amžiams. Eleną ir Miją sieja vienas vienintelis dalykas: jos tikrai myli savo vaikus.

Puikiai išpildyta mažo miestelio dinamika ir šeimos problemos, aptariamos temos apie auklėjimą ir motinystę – kas laikoma „gera“ tėvyste ir kas yra „gera“ mama? Klasių skirtumai, moralė apie paties vaiko likimą, veidmainystė, melas, paslapčių maišymasis ir lėtai besikurianti įtampa – galinga, verčianti susimąstyti, vingiuota pabaiga palieka be žado.

„Lėto degimo“ drama, kuri sužavės unikaliomis detalėmis ir tikroviškais veikėjų portretais. 

„Psichologinis romanas apie motinystės galią, jaunos meilės karštligiškumą ir beribio tobulumo pavojų“, - Reese Witherspoon.

„Sąmojinga, išmintinga ir jautri. Ši knyga – tikras lobis“, - Paula Hawkins.

„Ng lūpomis skleidžiasi tūkstančių gyvenimų patirtis“, - „Harper`s Bazaar“.

Celeste Ng (Selestė Ng, g. gimė 1980 m. liepos 30 d.) – kinų kilmės amerikietė. Gimė Pitsburge, būdama dešimties metų su visa šeima persikraustė į Šeiker Haitsą Ohajuje. Būtent ši vieta ją įkvėpė parašyti milžiniškos sėkmės sulaukusį romaną „Tobuli gyvenimai liepsnoja skaisčiau“, pagal kurį greitai bus sukurtas ir 8 dalių mini serialas. „People“, „Washington Post“, „Bustle“, „Esquire“, GQ, „Entertainment Weekly“, „Amazon“, „Barnes&Noble“, „Goodreads“, „Kirkus Reviews“ ir daug kitų leidinių romaną paskelbė populiariausia 2017 m. knyga.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti