Tu gali viską, jei to nori. Savihipnozės menas

10,87€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
13,10€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Eugrimas
Autorius Jan Becker
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094374197

„Tu gali viską, jei to nori. Savihipnozės menas“ aprašymas

TU GALI VISKĄ, jei to nori, – tai ne tik skambus knygos pavadinimas. Šios knygos autorius Jan’as Becker’is, žymiausias Vokietijos hipnozės specialistas, įrodo, kad mumyse glūdi milžiniškas potencialas, kuriuo bet kada galime pasinaudoti. Tai, ką J. Becker’is demonstruoja hipnoterapijos, mokymų, seminarų ar televizijos pasirodymų metu, daugeliui prilygsta stebuklams. Tačiau Jan’ui tai tik dar vienas būdas akivaizdžiai parodyti, ką gali pats žmogus, kai patiki savo jėgomis. Knygos autorius rašo: „Mūsų gyvenimas – medžiaga, iš kurios iš esmės galima nulipdyti ką tik nori. Savo energiją galima iššvaistyti savigraužai ar abejonėms, tačiau galime ją panaudoti ir minčių permainoms. Kaip tik tai padaryti ši knyga jums ir padės.“


Skaitydami šią knygą sužinosite:

- kas yra savihipnozė;

- kaip save užhipnotizuoti per kelias sekundes ir kas mums iš to;

- kaip pasąmonė nusprendžia už mus ir kodėl verta perimti vairą į savo rankas;

- kas yra įtaigieji teiginiai ir kaip jais pasinaudoti;

- kaip savihipnozės pagalba įgyti daugiau pasitikėjimo, atsikratyti žalingų įpročių, pažadinti savyje savigydos procesus, įveikti nemigą, baimes ir kita.


Jums padės ne tik teorinės žinios, bet ir praktinės – knygoje gausu savihipnozės pratimų, kuriuos galima išbandyti iš karto.


„Hipnozė labai pakeitė mano gyvenimą, ir šią nuostabią patirtį norėjau perduoti jums. Viską, ką šioje knygoje surašiau, esu išbandęs pats. Tai veikia, patikėkite manimi.“

Jan’as Becker’is

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti