Tyrėjų komanda

12,67€
14,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 160
  • ISBN 9786094803697

Knygos „Tyrėjų komanda“ aprašymas

Labas, tyrėjau,


išduosiu tau paslaptį: prieš šešis mėnesius dingo mano tėvas. Kažkur Himalajuose! Bet prieš dingdamas išsiuntė man ekspedicijos dienoraštį. Jame gausu mįslių ir paslėptų užuominų. Tik jas įminęs, drauge su Lijasu, Modžiu ir Kuke pasieksi kitą etapą. Tavęs laukia įdomūs nuotykiai! Bet būk atsargus: keistas berniukas Tašis persekios jūsų komandą kaip šešėlis...


Knyga rekomenduojama skaitytojams nuo 8 metų.


Björnas Berenzas yra parašęs kelis romanus suaugusiesiems. Vokiečių leidykla „Arena-Verlag“ išleido jo pirmąją seriją vaikams „Bylos Aaaa...!“ Su žmona ir dviem dukromis gyvena Vulkaneifelio regione ir vieną dieną tikisi sutikti legendinę tautą, kuri paskelbtų jį savo vadu.


Christophas Dittertas beveik dvidešimt metų rašo tokias knygas, kurias pats mielai skaitytų – knygas vaikams, taip pat istorijas apie visatą ir fantastinius romanus suaugusiesiems. Dažnai keliauja ir skaito paskaitas, sulaukia klausimų apie savo knygas. Su žmona ir trimis vaikais gyvena prie Kaizerslauterno.


Philippas Achas studijavo iliustravimą ir dizainą Miunsterio taikomųjų mokslų universitete ir Hamburgo taikomųjų mokslų universitete. Dėl aistros žaismingiems dalykams jis daugiausia kuria ir iliustruoja stalo ir kortų žaidimus.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti