Vaikas auga

20,50€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
24,70€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 688
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090131343

Knygos „Vaikas auga “ aprašymas

Knygoje sudėtos geriausių specialistų rekomendacijos – neįkainojama pagalba tėveliams!

Algimantas Vingras – medicinos mokslų daktaras, vaikų gydytojų dirbantis daugiau nei 50 metų. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto docentas, knygų „Jauniems tėvams“, „Sergančio vaiko slauga namuose“, „Vaiko maitinimas“, „Jūsų kūdikis“, „Vaikas ir lytiškumas“, „Pirmieji gyvenimo metai“, „Mamos žinynas“, „Pirmieji treji gyvenimo metai“ ir „Pirmieji penkeri gyvenimo metai“ bendraautoris, 18 metų „Mamos žurnalo“ autorius. 

Jurgita Grikinienė – medicinos mokslų daktarė, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto docentė, gydytoja vaikų neurologė. 3 medicinos vadovėlių, žinyno tėvams apie vaikų ligas bendraautorė.

Roma Jusienė – psichologė psichoterapeutė, Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto profesorė, Psichologinio konsultavimo ir mokymų centro vedėja, monografijos „Mažų vaikų savireguliacija“ autorė. Su kolegomis parengė daugiau nei 50 mokslinių straipsnių ir 7 vadovėlius.

Virginija Žilinskaitė – medicinos mokslų daktarė, docentė, paskelbusi per 50 mokslo darbų, 11 vadovėlių ir praktinių vadovų medikams. Vaikų ligų ir vaikų intensyviosios terapijos gydytoja dirba beveik 40 metų. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialo Vaikų ligoninės  Vaikų skubios medicinos, intensyviosios terapijos ir anesteziologijos centro vadovė. 

Šie ekspertai susivienijo bendram darbui – knygai „Vaikas auga“. Leidinyje atsakoma į įvairius klausimus: kaip kūdikį auginti sveiką? Kaip atpažinti dažniausiai pasitaikančius negalavimus bei suteikti pirmąją pagalbą? Kaip vaikui sukurti saugią aplinką? Ką daryti, kad mažasis būtų ramus? Kuo svarbus yra žindymas? Kodėl vaikus skiepyti – privaloma? Kaip dažnai ir kuo maitinti vaikelį? Kaip padėti mažajam priprasti prie darželio? Ir dar daug kitų klausimų!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti