Vaikinai iš Biloksio

18,87€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
22,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Autorius John Grisham
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 496
  • ISBN 9786094903090

Knygos „Vaikinai iš Biloksio“ aprašymas

Dvi šeimos teisingumo akistatoje

Johnas Grishamas, savo kūryboje sugrįžęs į Misisipę, pasakoja jaudinančią istoriją apie du imigrantų šeimų sūnus, vaikystės draugus, galiausiai atsidūrusius skirtingose įstatymo pusėse. Grishamui būdingi intriguojantys siužeto posūkiai ir vingiai prikaustys jūsų dėmesį iki paskutinio puslapio, kuriame lauks stulbinama atomazga.

Daugumą pastarojo šimtmečio metų Biloksis garsėjo savo pajūriu, kurortais ir jūrų gėrybių pramone. Tačiau jis turėjo ir savo tamsiąją pusę. Šis miestas buvo žinomas dėl korupcijos bei nusikalstamos veiklos, pradedant azartiniais lošimais, prostitucija, alkoholio kontrabanda, prekyba narkotikais ir baigiant užsakomosiomis žmogžudystėmis. Visa tai kontroliavo nedidelė banditų grupuotė. Remiantis gandais, dauguma jos narių priklausė Diksio mafijai.

Keitas Rudis ir Hju Malkas užaugo septintajame dešimtmetyje Biloksyje. Vaikystėje jie buvo geri draugai, Mažosios lygos „Visų žvaigždžių“ rungtynių dalyviai. Paauglystėje gyvenimo tėkmė juos nubloškė į skirtingas puses. Keito tėvas tapo žymiu prokuroru, pasiryžusiu „išvalyti pakrantę“. O Hju tėvas pasidarė Biloksio nusikalstamo pasaulio bosu. Keitas pasirinko teisės studijas ir sekė tėvo pėdomis. Hju, pirmenybę teikęs naktiniam gyvenimui, dirbo tėvui priklausančiuose klubuose. Neišvengiamai artėjo šeimų akistata, kuri galiausiai įvyks teismo salėje.

Didelės apimties sagoje „Vaikinai iš Biloksio“, kupinoje istorinių detalių ir ryškių, nepamirštamų personažų, ant plauko pakibęs visas gyvenimas.

„Grishamo kūryba, visada teikianti aukščiausios kokybės pramogą, skleidžiasi ir darosi dar solidesnė, dar didingesnė, dar geriau išreiškia išskirtinį rašytojo talentą.“

The Washington Post

„Johnas Grishamas yra bene geriausias šiuolaikinis Jungtinių Valstijų rašytojas.“

The New York Times Book Review

„Dviejų šeimų akistata teismo salėje. Tai — labiausiai įtraukiantis iš visų iki šiol parašytų Johno Grishamo trilerių. Tiesiog literatūros teisinėmis temomis legenda.“

USA Today

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti