Vaiko smegenys paaiškintos tėvams

12,86€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
15,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Autorius Alvaro Bilbao
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9786094843945

„Vaiko smegenys paaiškintos tėvams“ aprašymas

Pirmuosius šešerius metus vaiko smegenų potencialas – didžiulis. Toks, kokio niekuomet po to nebebus. Tai visai nereiškia, kad privalome vaikus paversti mažaisiais genijais – milžiniškas spaudimas smegenų vystymuisi absoliučiai nepadeda, o atvirkščiai – gali pakenkti.

Vaiko verksmas, jo pyktis ar noras žaisti bei būti netoli tėvų – viskas turi priežastį. Ši knyga leis įsigilinti į vaiko mintis ir jausmus, kad galėtumėte jį geriau suprasti ir lavinti. Ne tik vaiko savivertė, tačiau ir emocijos priklauso nuo jo santykių su tėvais. Tik suvokę, kaip veikia jūsų vaiko smegenys, galėsite kurti sklandžius tarpusavio santykius ir ugdyti vaiko emocinį pasaulį.

„Vaiko smegenys paaiškintos tėvams" – praktinis vadovas, apibendrinantis neuromokslo faktus ir suteikiantis galimybę ir tėvams, ir mokytojams pagelbėti vaikams visapusiškai vystytis intelektualiai ir emocionaliai.

„Moksliniai faktai paaiškinti linksmai ir visiems suprantamai. Ši knyga padeda suprasti vaikus ir suteikia praktinių žinių, kaip įveikti iššūkį – būti tėvais,“ - Ishtar Espejo, fondo „Aladina“ direktorė ir dviejų vaikų mama.

Žymusis ispanų vaikų raidos ekspertas ir gausybės knygų autorius Álvaro Bilbao (g. 1976) yra psichologijos ir klinikinės neuropsichologijos mokslų daktaras bei trijų vaikų tėvas. Jis dirbo Karališkoje neurologinių sutrikimų ligoninėje Jungtinėje Karalystėje ir Džono Hopkinso ligoninėje JAV, bendradarbiavo su PSO rengiant projektus, susijusius su pacientų kognityviniais sutrikimais, pelnė daug apdovanojimų psichologijos ir neurologijos mokslų srityse. Nuo 2001 m. Álvaro Bilbao – Ispanijos pažeistų smegenų gydymo centro narys. Kursuose ir konferencijose tėvams jis pabrėžia, kad turėdami kaip įmanoma daugiau žinių apie vaikų smegenis tėvai padės tvirtą pagrindą darniems tarpusavio santykiams ir kaip įmanoma geresniam intelektiniam vaikų išsivystymui.

„Šimtai mokslinių tyrimų įrodė, kad smegenys labai plastiškos, o deramas strategijas taikantys tėvai padeda vaikui subalansuotai vystytis. Taigi sujungiau žinias, priemones ir metodus, padėsiančius daryti teigiamą įtaką vaiko intelektinei ir emocinei raidai. Susipažinę su mano naujausiais tyrimais, išmoksite ne tik ugdyti intelektinius ir emocinius gebėjimus, bet ir galėsite užkirsti kelią nepageidautiniems trikdžiams: dėmesio deficitui, vaikų depresijai ar elgsenos problemoms. Esu įsitikinęs, kad pamatinės žinios apie vaiko smegenų vystymąsi ir sandarą sudomins smalsius tėvelius. Patikinu, kad pateikta informacija, strategijos ir patirtys pravers kiekvienam rūpestingam tėčiui ir mamai. Nuoširdžiai tikiu, kad nutiesę kelią į įstabųjį vaiko smegenų pasaulį, užmegsite stabilesnį ryšį vaiku ir geriau suprasite savo atžalą,“ - Álvaro Bilbao.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti