Vėžliai iki begalybės

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Alma littera
Autorius John Green
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 288
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090131411

Knygos „Vėžliai iki begalybės “ aprašymas

Šešiolikmetė Aza niekada nemanė sieksianti atskleisti mįslingai dingusio milijardieriaus Raselo Piketo paslaptį. Bet šimto tūkstančių dolerių atlygis ir nuotykių trokštanti geriausia draugė Deizė sugundo ją įsitraukti į paslaptingas paieškas. Viską dar labiau sujaukia netikėta pirmoji meilė – Aza įsimyli Piketo sūnų Deivisą. 

Aza stengiasi būti gera dukra, gera mokinė, gera draugė ir net gera detektyvė. Kartu ji beviltiškai įstrigusi savo minčių spiralėje. Jos kasdienė kova su nevaldomomis mintimis iškreipia realybę ir griauna svajones.

„Vėžliai iki begalybės“ – atviras sukrečiantis pasakojimas apie sudėtingą psichologinę ligą, meilę, atkaklumą ir visą gyvenimą trunkančią draugystę.

„Tai mano pirmasis bandymas atvirai parašyti apie sutrikimą, su kuriuo kovojau nuo pat ankstyvos vaikystės. Istorija išgalvota, bet kartu ji ir apie mane asmeniška“, – teigia knygos autorius John Green.

John Green – amerikiečių rašytojas, bestselerių „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, „Aliaskos beieškant“ ir „Popieriniai miestai“ autorius, už savo gilią ir jautrią prozą paaugliams sulaukęs ne vieno apdovanojimo ir daugybės skaitytojų pripažinimo. Apie skaudžius dalykus autorius rašo subtiliai įpindamas ironiją, pasakoja jaunimui suprantama kalba, nevengia sudėtingų temų, jautriai kelia rimtas problemas, kurias derina su įtraukiančiais, netikėtumų kupinais siužetais ir nesumeluota, tikra romantika. Neįmanoma likti abejingiems jo kuriamiems personažams ir jų patiriamiems išgyvenimams. 

Rašytojas aktyviai pasisako apie fizinę ir psichinę sveikatą, prisideda prie įvairių ne pelno siekiančių bei labdaros organizacijų veiklos ir daugiau nei dešimt metų kuria įvairias laidas „YouTube“ bei kitose turinio platformose.

„Jis: Keisčiausia, kad kai netenki vieno artimo žmogaus, supranti, jog ilgainiui neteksi visų.
Aš: Tikra tiesa. Ir kai tai supranti, nebegali pamiršti“.

Tokių nemarių tiesų ir vidinių sudėtingų išgyvenimų, gyvenimiškų, iki sielos gelmių nusmelkiančių suvokimų, pažįstamų kone kiekvienam, persmelkta visa knyga „Vėžliai iki begalybės“. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti