Violetinė ledų paslaptis

12,41€
14,60€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Vaso Guleuri
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 83
  • ISBN 9786099617848

Knygos „Violetinė ledų paslaptis“ aprašymas

Vaso Guleuri – vienas populiariausių Sakartvelo šiuolaikinių vaikų rašytojų, jo pasakos, pasakojimai, eilėraščiai verčiami ir leidžiami užsienio šalyse, apdovanoti literatūros premijomis.

Ši nuotykių ir stebuklų kupina istorija skleidžiasi miestelyje, kur visi žmonės staiga praranda gebėjimą džiaugtis, gerbti vienas kitą. Geraširdis berniukas Rėjus mėgina suprasti, kas gi nutiko žmonėms. Niekas dar nežino, jog dėl visko kalta dviračiu atriedėjusi nepažįstama svetimšalė Frizela, siūlanti miestelėnams paragauti stebuklingo skonio violetinių ledų. Bet rėjui padeda iš tolimos Belatrikso planetos į Žemę atkeliavusi mergaitė Miko: „Belatrikso geventojai įdėmiai stebi Žemę. Mes nenorime , kad jūsų gražioje planetoje įsiviešpatautų šaltis ir abejingumas. Jeigu taip nutiktų, pakistų pasaulio tvarka, tuomet ir Belatriksui kiltų pavojus, nes Žemės energija maitina kosmosą“.

„Rašyti vaikams – tarsi grįžti į magišką savo vaikystės pasaulį, tikėti stebuklais, gerumo galia. Violetinių ledų paslaptis – istorija apie tikrą draugystę, kuri geba nugalėti visas kliūtis, sušildyti suledėjusias širdis ir grąžinti žmonėms šypsenas. Esu tikras, kad atviros vaikų širdys, pripildytos saulės šviesos, padės išsaugoti šioje planetoje gerumą ir meilę, taigi, išgelbės mūsų pasaulį.“


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti