Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Viskas apie gyvenimą

Viskas apie gyvenimą

Internetu:
23,15€
Knygyne:
27,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 488
  • ISBN 9786098248098

Knygos „Viskas apie gyvenimą“ aprašymas

„Viskas apie gyvenimą“ (487 psl.) – tai pirma iš keturių plačiajai visuomenei adaptuotų Michailo Velerio knygų, kurios vėliau tapo autoriaus suformuluotos naujos filosofinės krypties pagrindu.

Labai paprastai ir nuosekliai autorius pateikia žmogaus gyvenimo tikslus ir siekius, apibrėžia jo paskirtį bei prasmę. Iš esmės ir be užuolankų išdėsto priežastis, sąlygas ir aplinkybes, kurioms susiklosčius (kurių atsiradimui žmogus taip pat daro tiesioginę įtaką) įvyksta žmogaus planus ir norus griaunantys reiškiniai, susiklosto padėtis, kai žmogus nesuvokia savo aktyvumo ir troškimų prigimties, jų jėgos ir tolesnės savo atliekamų, iš esmės teisingų, tačiau perteklinių, veiksmų pasekmių.

Kas žmogui svarbiausia? Sveikata, šeima, materialinė gerovė, darbas, aplinkinių pagarba, meilė? Kaip ir ką žmogus prisimena? Žmogaus pojūčiai, poreikiai ir galimybės... Objektyvios laimės siekimas – kiekvienam savo? Ar galima mėginti siekti daugiau? Savirealizacija – nuo avantiūrizmo, mazochizmo ir sadizmo iki gyvenimo pilnatvės. Kodėl žmogui lemta nuolat kažką keisti, veikti, daryti?.. Iš kur pas jį tiek energijos?

Knygoje be užuolankų pateikta valstybės kaip sistemos įtaka žmogui – tos sistemos vienetui.

Kas yra karas, gyvenimo prasmė (ir kaip jos ieškoti... gal net neverta?), meilė – kas tai? Pavyduliavimas, kančia, laisvės suvokimas, šlovė, valdžios prigimtis, pavydas, moralė, teisingumas, sąžinė – į visus šiuos klausimus ir apie visus knygoje aptariamus reiškinius pakankamai trumpai ir lakoniškai, šiek tiek tiesmukiškai ir su šiokiu tokiu humoru, autorius pateikia atsakymus. Tokia forma pateikti paaiškinimai tenkins ne visus. Kalbama apie tuos, kurie beatodairiškai gina savo asmenines teises ir laisves, tačiau absoliučiai pamiršta savo paskirtį, pareigas ir vietą šeimoje, valstybėje, pasaulyje ir Visatoje.

Dialektinę ribą peržengęs gėris ir laisvė virsta blogiu ir anarchija. O tai veda link žmogaus žlugimo, išnykimo. Ar galima leisti tam įvykti?


Michail Veller – vienintelis šiuolaikinis rusų rašytojas, RF rašytojų sąjungos narys, kurio prieš daugiau nei 30 metų pirmą kartą išleistos knygos kiekvienais metais leidžiamos naujai ir turi nuolatinę paklausą. „Nevskio prospekto legendos“ (1993 m.) ir Majoro Zviagino nuotykiai“ (1991 m.) jau viršijo 1,5 mlj. egzempliorių tiražus ir yra pirmieji top reitinguose iki šiol.

Filosofijoje M. Veleris yra originalus ir galingas mąstytojas.

„Viskas apie gyvenimą“ (1998 m.) – tai filosofinio traktato, ironiško monologo ir enciklopedinės žmogaus evoliucijos sintezė. Originali pasaulėžiūra, žaismingai lengvas pateikimas ir visaapimanti filosofinė teorija.

Knygos „Kasandra“ (2002 m.), „Žmogus sistemoje“ (2011 m.) ir „Veritofobija“ (2018 m.) užbaigia visapusišką, M. Velerio suformuotos filosofijos, energoevoliucionizmo filosofijos išdėstymą. Jas lietuvių kalba planuojama plačiajai visuomenei pristatyti 2021 metais.

Savo filosofijos pranešimus autorius skaitė RF Mokslų akademijos Filosofijos Institute, Maskvos mokslininkų Namuose, Pasauliniuose ir Rusijos filosofijos kongresuose, Maskvos ekonomikos forume, Rusų filosofijos dienose Sankt-Peterburge, Maskvos Valstybiniame Tarptautinių Santykių Institute, Ekonominės Strategijos Institute.

2010 metais pasauliniame filosofų simpoziume Atėnuose pristatęs savo filosofinę kryptį M. Veleris pelnė aukso medalį.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti