Vytautas Didysis Žalgirio arenoje

Vytautas Didysis Žalgirio arenoje

Internetu:
12,20€
Knygyne:
14,35€

Apie

Tomas Dirgėla – vienas populiariausių lietuvių vaikų rašytojų, geriausiai jauniesiems skaitytojams žinomas kaip detektyvinės serijos „Domas ir Tomas" autorius. Rašytoją vaikai atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo...
Leidykla: Tyto alba

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 200
  • ISBN 9786094664762

Knygos „Vytautas Didysis Žalgirio arenoje“ aprašymas

Vytautas Didysis Žalgirio arenoje

Tomas Dirgėla – vienas populiariausių lietuvių vaikų rašytojų, geriausiai jauniesiems skaitytojams žinomas kaip detektyvinės serijos „Domas ir Tomas" autorius. Rašytoją vaikai atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos! Savo gausiam skaitytojų būriui Tomas Dirgėla dovanoja jau penkioliktą knygą.

Trakų pilyje įvyko neįtikėtinas dalykas – iš praeities į savo sodybą atkeliauja pats Vytautas Didysis! Ieškodamas dingusios karūnos kunigaikštis netikėtai susidraugauja su Matu ir Ema. Netrukus paaiškėja, kad paskui Vytautą atkeliavo ir jo pusbrolis Jogaila, ketindamas sužlugdyti giminaičio planą. Į kovą stoja ne tik kilmingi pusbroliai, bet ir geriausi draugai – Matas ir Feliksas. Ar draugystė nugalės? Ar tikrai verta keisti Lietuvos istoriją? Ar tu vis dar skaitai šią anotaciją? Pats laikas užkrimsti kibinų ir pradėti nuo pirmo skyriaus!

Tai štai kur buvo iškeliavęs mano mylimas vyras!

Ona Vytautienė, pirmoji Vytauto žmona

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai