Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Žąsų keliu

Žąsų keliu

Internetu:
14,89€
Knygyne:
17,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Rowena House
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 368
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094417726

Knygos „Žąsų keliu“ aprašymas

Jaudinantis romanas apie nepamirštamą mergaitės kelionę per Prancūziją Pirmojo pasaulinio karo metais.

Prancūzija, 1916-ieji. Keturiolikmetė Anželika Lakrua vartė šieną pievoje, kai paštininkas atnešė naujienas: jos tėtis žuvo kovos lauke. Mergina pažada sau, kad iki tol, kol mylimas brolis sugrįš iš karo, sugebės išlaikyti ūkį tokį, koks buvo prieš šiam išvykstant. 

„Nusprendžiau, kad tai bus tarsi stebuklingas burtažodis. Jei man pavyks sustabdyti laiką, jei niekas nepasikeis, tuomet galbūt ir brolis nepasikeis, o gyvenimas ir vėl prasidės iš naujo, lyg nieko ir nebūtų nutikę“, – galvoja Anželika.

Tačiau ūkį viena po kitos užklumpa vis didesnės negandos. Mėgindama apsaugoti šeimos turtą, Anželika leidžiasi į kelionę per Prancūziją kartu su pulkeliu puikiųjų brolio Tulūzos žąsų...

Anglų korespondentė Rowena House, rašydama šią istoriją, nuodugniai išnagrinėjo Pirmojo pasaulinio karo laikotarpio archyvus, dokumentus, faktus bei rėmėsi savo kaip karo lauko žurnalistės patirtimi, siekdama kuo tiksliau perteikti to meto įvykius, žmonių išgyvenimus ir patirtis. 

Visgi šis pasakojimas nėra vien tik apie karą. Knygoje kalbama apie šeimą, draugystę, meilę, vertybes, asmenybės augimą, gebėjimą atsilaikyti, priimti tinkamus sprendimus. Autorė kuria stiprius, tikroviškus personažus, meistriškai atskleidžia jų išgyvenimus, patiriamus jausmus. 

Pagrindinė knygos herojė keturiolikmetė Anželika mums leidžia pamatyti karą ir jo baisybes iš jauno žmogaus perspektyvos. Ši tema išlieka aktuali visais laikais – juk karai vyksta nuolat, ir ne tik mūšio lauke.

Autorei būdingas aiškus, skaidrus stilius, geras humoras. Rašoma paprasta, jaunam žmogui suprantama kalba, meistriškai kuriamas pasakojimas bei atidumas detalėms prikausto tiek paauglio, tiek suaugusio skaitytojo dėmesį.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti