Žmogaus kilsmas: žmonijos raidos ir pasiekimų istorija

1,00€
*Išpardavimo kaina
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025800

Knygos „Žmogaus kilsmas: žmonijos raidos ir pasiekimų istorija“ aprašymas

Žmogus – ypatinga būtybė. Apdovanotas talentais, kurie jį išskiria tarp gyvūnų: taigi, skirtingai nei jie, jis – ne figūra kraštovaizdyje, o pats yra kraštovaizdžio formuotojas. Kūnu ir protu jis – gamtos tyrinėtojas, visur esantis gyvas padaras, ne susiradęs, bet susikūręs namus kiekviename žemyne. - Dr. Jacob Bronowski

„Žmogaus kilsmas“ laikomas vienu pirmųjų mokslo populiarinimo veikalų, nušviečiančių istorinį ir socialinį mokslo raidos kontekstą. 

Leidinyje autorius leidžiasi po intelektualumo istoriją, kurioje slepiasi didieji žmogaus sumanumą įrodantys paminklai. Šioje įdomių faktų kupinoje knygoje aprašomi išradimai pakeitę ir palengvinę žmogaus būtį – nuo titnago iki geometrijos, nuo lanko iki reliatyvumo teorijos. Pasakojama, kaip minėtieji išradimai veikia žmogaus gebėjimus suprasti gamtą ir ją kontroliuoti, o ne būti jos kontroliuojamiems.

Skaitytojus knyga pakvies pažinti mokslo ypatumus bei supažindins su civilizacijos kūrimosi etapais ir vystymusi. Knygos pagrindu tapo to paties pavadinimo BBC televizijos dokumentinis serialas (1973 m.), prie kurio kūrimo dr. J. Bronowskis buvo pakviestas prisidėti kaip scenarijaus autorius ir vedėjas.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti