Apdegęs namas

17,84€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
22,30€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Sofoklis
Autorius Alex North
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094445323

Knygos „Apdegęs namas“ aprašymas

Keitė visados prižiūrėdavo jaunesnį broliuką Krisą. Išskyrus tą vieną lemtingą popietę.

Tądien Krisą užpuolė, ir nors jis išgyveno, kūno randai – ne vieninteliai. Dabar Keitė ir Krisas jau suaugę, tačiau nelaimės padariniai juntami iki šiol.

Pati tapusi motina, Keitė pažadėjo daugiau nekartoti savo klaidos – sykį jos nerūpestingumas jau sugriovė šeimą. Ji neleis, kad taip nutiktų dar kartą. Tačiau vieną dieną moteris netikėtai sulaukia skambučio ir pagalbos prašymo. 

Detektyvas Lorensas Peidžas susidūrė su neįprastai trikdančiu nusikaltimu – žiauriai nužudytas Alanas Hobsas, turtingas filosofijos profesorius ir filantropas. Vyriškis gyveno įspūdingame, bet keistame name – vieną jo kambarį prieš kelis dešimtmečius suniokojo gaisras, tačiau niekas nesiėmė jo remontuoti.

Peidžas įtaria tik vieną asmenį – Krisą, užfiksuotą stebėjimo kameros. Vis dėlto tyrėjui kyla daugybė klausimų: kodėl toks turtingas asmuo kaip Hobsas neremontavo namo? Kodėl atrodo, kad jis nujautė artėjant mirtį, tačiau nieko dėl to nedarė? Ir, svarbiausia, kodėl jį buvo taip apsėdusi vietinio serijinio žudiko istorija?

Detektyvas kreipiasi į Keitę, ieškodamas jos brolio, tačiau moters galvoje sukasi vienintelė mintis: ji turi rasti Krisą pirma. Keitė jaučia – pasitaikė proga pagaliau išpirkti jaunystės kaltę. Tačiau žudikas dar nebaigė savo darbo...

Alex North – visame pasaulyje žinomas ir pripažintas detektyvų autorius, baigęs filosofijos studijas. Prieš tapdamas rašytoju dėstė Lidso universiteto Sociologijos katedroje. Anksčiau išleistos jo knygos „Šnabždėtojas“ („Sofoklis“, 2019) ir „Draugas šešėliuose“ („Sofoklis“, 2020) sulaukė didžiulio skaitytojų susidomėjimo. Rašytojo kūriniai išversti į daugiau nei 30 užsienio kalbų.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti