Apuokas ir veidrodis

13,56€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
15,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kauko laiptai
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786098301427

Knygos „Apuokas ir veidrodis“ aprašymas

Romano „Apuokas ir veidrodis“ pasakojimo laikotarpis – nepriklausomybės pirmieji dešimtmečiai. Pagrindinę romano veikėją Austėją supa ryškūs personažai. Jos pirmasis, dingęs vyras, kolekcionierius ir mafijos pasaulio atstovas, antrasis – į politikos elitą pretenduojantis verslininkas, gražuolis sūnus ir jo mylimoji Mirta, trokštanti bet kokia kaina išgarsėti. Taipogi provincijos miestelio dailininkas, kurio keistumas traukia pagrindinę heroję. Austėjos tėvas psichiatras, slepiantis tamsią asmeninę dramą... Kartais atrodo, kad Austėja plaukia pasroviui, o šalia jos vykstančios tragedijos ir dramos tik atsispindi joje.  

Jolanta Sereikaitė gimė Kaune. Po studijų Vilniaus dailės akademijoje tapo profesonalia grafike. Domisi ne tik grafika, bet ir retomis dailės technikomis: sumi-e tušo tapyba, bizantine ikonų tapyba, taipogi kuria iliustracijas vaikiškoms knygoms. Tačiau jai visuomet svarbi buvo ir literatūra, todėl rašo poeziją, apsakymus, romanus.

Išleistos knygos: „Atspindžių aikštė“ : eilėraščiai, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2003 „Antrininkės“ : romanas, leidykla „Versus Aureus“, 2010;, „Mėlynos musmirės“ : eilėraščiai, leidykla „Kauko laiptai“, 2020; „Katytės Tikės miškas“, Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, 2022, už kurią skirta devintojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso gražiausių iliustracijų premija.

Šis romanas – penktoji autorės knyga, kuriam būdingas vizualus pasakojimas, detektyvinės intrigos kūrimas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti