Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Banga: Nėra ko bijoti!

Banga: Nėra ko bijoti!

10,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 280
  • ISBN 9786090148952

Knygos „Banga: Nėra ko bijoti!“ aprašymas

Vieno drąsaus gyvenimo istorija. 

Ši knyga – grynas gabalas sielos su žemėm. Jos žinia – žmogiškumo ir nežemiškumo dermė žmoguje. Susipažįsti su Banga ir lieki viltyje. Štai taip, paprastai. Grybšnis realaus pilnai išgyvento gyvenimo. 

Sudarytoja Agnė Žemaitytė

„Ar įmanoma priimti savo nelaimę taip, kad tavo vaikai, kuriuos ji taip pat skaudžiai paliečia, neliktų tik sužeisti, bet išmoktų viską mylėti ir už viską dėkoti Dievui? Kaip išmokti gyventi be pykčio? Ar įmanoma, o gal ar normalu mylėti savo vėžį ir priimti jį kaip Dievo dovaną, t. y. su dėkingumu? Ar įmanoma matyti savo gyvenimą gražų, net jei jis labai skaudus? Ar įmanoma džiaugtis gyvenimu, net jei jį nusiaubė „bomba“? Ar įmanoma paskui mylėti Dievą ir būti Jam dėkingam, pasitikėti Jo gailestingumu? „Įmanoma!“ – liudiju aš ir labai tikiuosi, kad kada nors paliudys ir mano vaikai...“

Banga Kulikauskaitė

Tai žemiškos ir dangiškos kelionės liudijimas, gydantis bet kokią dvasios negyvybę.

Paskutiniais metais Banga daug laiko ir jėgų skyrė sunkiems onkologiniams ligoniams palaikyti ir palydėti. Skatino tai daryti kitus. Kaip testamentą paliko tinklalapį www.nebijokvezio.lt ir jos darbus tęsiančių žmonių bendruomenę, kuri gali išklausyti, patarti, kalbėtis ir atsakyti į dvasinius klausimus, padėti susitikti su dvasininkais pokalbiui, išpažinčiai, sakramentams. Įprasminkime kančią – tai buvo ir tebėra viena iš svarbiausių Bangos žinučių.

Banga Kulikauskaitė (1970–2017) – mylinti ir mylima gydytoja akušerė ginekologė, natūralaus, „švelnaus“ gimdymo šalininkė, tiesiogine ir perkeltine prasme atsiklaupianti prieš užgimstančią gyvybę ir gimdyvę. Dviejų vaikų mama. Žinoma gyvybės kultūros puoselėtoja. Giliai tikinti. 5 metus kovojusi su onkologine liga, priėmusi ją kaip Dievo palaiminimą.

Žurnalistė Jurga Žiugždienė

„Savo asmeninėje istorijoje tiesiogiai susidūriau su daugybe šio meto žaizdų: abortai, tėvų skyrybos, alkoholizmas, iširusi šeima, vieniša motina, vaiko invalidumas dėl ligos, netgi tikro karo Arabijoje košmarai mano vaiko tėvo širdyje, juodosios žiniasklaidos ir prokuratūros technologijos byloje, vėžys – ir vis dėlto esu labai laimingas žmogus. Nes daug mylėjau ir esu tikra, kad Dievas su manimi ir labai mane myli. Šiek tiek pažinau Dievo širdį, ir tai stipriausias mano ginklas prieš visas negandas.“

Banga Kulikauskaitė

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti